Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tipikus "kelet-európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus "kelet-európai fejű" férfinek épp olyan nehéz bnőt/feleséget találni külföldön mint egy roma férfinak magyart?

Figyelt kérdés

Bizony kinézik Nyugat-Európában már a külsejük alapján is azt aki nem oda valósi. Legalábbis a legtöbb esetben. Nyilván mindenkinek más genetikájú külseje van. Nekem tipikus közép-kelet európai az arcformám.


Na most, mennyire igaz az, hogy ilyen külsővel (nem rosszképű, csak nyugat-európai szemmel nézve kisebbségi) nehéz kint nőt találni?

Itthon is látunk olyat nagy ritkán, hogy roma férfival van együtt magyar lány, de elég ritka és nagyon kinézik már az utcán is. Külföldön meg a kelet-európai a "roma" férfi?


2017. nov. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugaton még a migráncs is többet ér nálunk... :D De én már nem sokáig fogom az országukat gazdagítani.
2017. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "kelet-európai" meg "nyugat-európai" fej, szóval innentől kezdve a kérdés tárgytalan.

Vannak balti, szláv, germán vonások, illetve ezek keverékei, de be sem tudja kategorizálni egy laikus a többséget, nemhogy még ez alapján szelektáljon, diszkrimináljon.

2017. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen
2017. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként van közép-európai fej, amiről a kérdező beszél. Egyszer engem hívtak ki a munka kellős közepén, hogy jött valami magyar a panzióba, de nem beszél se németül, se angolul. Cigányosan nézett ki, a szája 20 méterről bűzlött, barna bőrű, hajú, alacsony volt. Tipikus magyar férfi.
2017. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Mit nevezel, kelet-europainak arcu ferfinak?

Mert itt ahol en elek (Uk) a vilagos boru, vilagos szemu, vilagos barna haju sracok azok, akikre ezt szoktak mondani. A lengyel, orosz tipus.


Az teny, hogy engem meg soha senki nem nezett magyarnak, de meg kelet-europainak sem, 95%ban olasznak neznek. A maradek 5 pedig osztozik, a spanyol es a gorog. Bar hala a jo egnek senki nem nezett meg romanak.


Itt amugy tok mindegy hova valosi vagy. A helyiek helyiekkel ismerkednek. A kulfoldinek meg kb oly mindegy te francia vagy, alban, vagy magyar. Ha egy helyes magabiztos, vicces, koszovoi srac vagy nagyobb sikered lesz, mint nem tul helyes Gazdag svajcinak.

Itt ahol elek nem tipizaljak le a magyarokat roma-kinezetunek. Az orszaggal is bajba vannak, kb merre tegyek.

2017. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kék szem, világosbarna haj, világos bőr, de KELET-Európai fej. Ezt nem lehet jobban elmagyarázni, menj ki Ausztriába és látni fogod a különbséget. Nem néznek ki jobban a germánok, sok esetben rosszabbul, de nekik van egy jellegzetes arcvonásuk, ami nekünk (nekem) nincs.
2017. nov. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!