Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik a csajozás alapjai, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a csajozás alapjai, mi a tipikus helyszíne, lépései, kifogáskezelései és hogy lesz belőle párkapcsolat amelyben inkább ő keres nem csak te hívogatod helyekre?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
21 ik szazad, csak gratulalni tudok! Semmien szabaly nem letezik csak valakik kitalaltak es masok meg elhittek! Baratnot akarsz vagy taktikai egyseget vezetni!?
2017. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki? Egy úszó testével bármelyik nőt meg lehet kapni... egy zsíros hájpacni meg nem igen válogathat. A sztori itt kezdődik. Bár ha randa hájpacni vagy, akkor a hasonló adottságú lányok lehet, hogy fel is hívnak.
2017. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég... nem csoda, hogy nincs csajod, ha azt hiszed, hogy itt majd mondanak neked egy titkos képletet...
2017. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csajozás alapjai:

- elfogadható külső

- humorérzék

- önbizalom

- határozottság


Tipikus helyszíne:

- tárkereső oldalak

- baráti társaság

- utca

- parkok

- bárhol, ahol emberek vannak


Kifogáskezelései? Mit értesz ez alatt?

Párkapcsolat úgy lesz, hogy megismeritek egymást, minél több program, minél több időt együtt tölteni. Ha minden egyezik és ha a sors is úgy akarja, akkor szerelem.

Hogyha el szeretnéd érni, hogy ő hívjon olyat kell nyújtanod, amit a többi nem...érezze jól magát a társaságodban, legyél humoros, laza, udvarias.

2017. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Neked semmi, balfék vagy.
2017. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

PUA szagot érzek a dologban. Na figy, mivel én nagyon el vagyok mélyülve ebben a dologban, idestova 7 éve űzöm a PUA-t, illetve már máshogy hívom, mert a PUA az alapvetően egy tévedés volt.

Őszinte leszek hozzád, azok a csajozási oktatóanyagok amik fent vannak ingyen a neten, youtube-on, hírleveleken stb, azok annyit is érnek, 0 forintot. Sokszor olyan ökörség van írva, amivel sokkal többet ártasz magadnak mint használsz.

Nagyon sokat kell fizetned azért, hogy valóban hasznos dolgokat tanulhass meg, olyan 200-300 ezer forint alatt nem fogod megúszni, de hát mit adnak manapság ingyen? És akkor még szerencséd volt mert nem basztak át. Rengeteg ilyen lehúzós kókler van manapság a piacon, akik elkérnek ennyi pénzt csajozás oktatásért és még baromságokat is tanítanak neked, és ráadásul ezek a kóklerek tudják a legjobban marketingezni magukat, tehát nagyon könnyű bedőlni nekik. Tehát nagyon nehéz megtalálni a jó trénert, de minél mélyebben benne vagy, minél többször basztak át mint anno engem is, annál jobban ki tudod majd szűrni a hamis információkat és azokat amik a valóságban is működnek.

Szerencsére nekem már sikerült elérnem azt, évek munkája alatt, hogy olyan módszereket sajátítsak el, hogy ha kimegyek itthonról csajozni, akkor fel tudjak szedni egy gyönyörű lányt akit eddig nem ismertem, és pár nap alatt már járjak vele és szexeljek vele. Pontosan tudom miket kell csinálni ehhez a randikon, hova kell vinni randizni, ott mikor mikről kell beszélni, stb.. egyszerűen tudom az elejétől a végéig az ismerkedést. De ehhez évek munkája kellett és rengetegszer vertek át PUA oktatók és rengeteg pénzt kellett ráköltenem, hogy megtanítsák ezt nekem. Szerinted akinek ilyen könnyen megy, ilyen értékes tudás birtokában van, az csak úgy megtanítja ingyen mindenkinek? Fenéket, rengeteg pénzt elkér érte, mert valamilyen szinten minden férfi erre vágyik.


Nekem már sikerült, hajrá!

2017. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" Pontosan tudom miket kell csinálni ehhez a randikon, hova kell vinni randizni, ott mikor mikről kell beszélni, stb.. egyszerűen tudom az elejétől a végéig az ismerkedést. "


nem vetted figyelembe a másik faktort, azaz a nőt.

2017. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben figyelembe veszem a nőt, csak tudom mikor mit szeretne hallani, és azt mondom neki. Nem azt amit nem szeretne hallani, és ami őt is leblokkolná, vagy amitől bénává, sablonossá és unalmassá válna az ismerkedés és az egész szituáció.
2017. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ès, ha èn a Fermi-paradoxonról szeretek beszèlgetni, akkor mit csinálsz, kedves pua mester?

Vagy,ha èpp Asimov műveiről ès a jövőkutatás kapcsolatáról...


Nyilván lehet a nőtársaimnak egy rètege, ahol betanult sablonokkal lehet " aratni", èpp úgy, ajohy pár lánynak elèg egy Bömi kulcs ès egy vastagabb pènztárca a szerelemhez, de ne általánosíts, kèrlek :)

2017. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Majd beszélgetünk arról a paradoxonról amikor párkapcsolatban leszünk, nem a leszólítás/ismerkedéskor, mert akkor még nagyon ciki és gáz ilyen témát felhozni, és ezt te is tudod :D Tipikusan barát zónában fog landolni az a pasi akivel ilyesmiről beszélgetsz az első vagy második vagy harmadik randin.
2017. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!