Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék értelmes lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék értelmes lányokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy ti hol ismerkedtek, milyen helyeken

21F



2017. nov. 2. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

akárhol, de ha ezt nem tudod, akkor te nem látod a fától az erdőt, vagy csak nem tudod mit jelent az értelmes


24F

2017. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értelem alatt átlag feletti IQ-t értesz?
2017. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akárhol megfordulhat egy értelmes lány :D

Attól hogy pl könyvtárba jár meg ilyen helyekre nem biztos az hogy értelmes is :D

Mellesleg meg ritka már az értelmes ember, illetve kinek mi az értelmes..hajrá. Ismerd meg jól aztán majd kiderül..ne szeress bele ha lehet már az elején mer nem biztos hogy az az igazi énje

2017. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 hogy érted, hogy ritka már az értelmes ember? Mert mi történt velük? Meghaltak? Elvesztették az értelmi képességeiket? Mi neked az értelmes?
2017. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én úgy értettem hogy ritka hogy akikkel életem során találkoztam azoknak max a 10%a értelmes.

Oviba, általános iskolába mielőtt elmentem hánytam mert allamdoan piszkáltak, bántottak, néha sírva is mentem: oké gyerekek voltak de a szülők igenis tehenek erről hogy a gyerekeik ilyenek voltak velem. Középsuliba a sok szemét kétszínű lány, némelyik ribi is volt, aztán az a sok pasi aki szó szerint csak a szexre ment és meg sorolhatnám, de hozza teszem itt már senki sem piszkálta mindenki barátkozni akart velem amiért teljesen új külsőm lett, jól néztem ki, nagyszájú szókimondó bátor csaj lettem, tehát az emberek nagy része felszínes is ami nem vall egy értelmes emberre.

Aztán jött a munkahely, azt hittem majd értelmesebb emberek lesznek de ugyan úgy ment a mocskolódás, kétszínűsködés, hátba támadások, mintha újra a suliba lennék.

Nem azt mondom szent vagyok de ok nélkül sosem bántottam mást..ellenben velük. Lehet hogy te csodálatos emberekkel vagy körülvéve én nem tudhatom, de sajnos az én életembe ritka a normális és úgy gondolom hogy a világban is ritka, főleg ahogy sokszor olvasgatom ezt az oldalt..

tehát tisztelet a kivételnek de ezek az emberek;szülők, osztálytársak, munkatársak, pasik stb az én szemembe nem valami értelmes emberek.

2017. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zoli780806 ***** válasza:
a Vénuszon
2018. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!