Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most őszintén láttatok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén láttatok valaha vagy ismertek olyan csóró kövér csúnya férfit akinek kimondottan szép csinos barátnője van mert én még nem?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdés születik azzal kapcsolatban hogy egy ilyen férfi van egy csinos nővel. Hát nem tudom de én még ilyet sose láttam vagy én vagyok a vak vagy kamu szagú a kérdés vagy tényleg mégis léteznek ilyen párok most már kezdek elbizonytalanodni hogy mégsem a külsőmmel van a baj hanem a személyiségemmel.
2017. okt. 31. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A csúnya, kövér, csóró férfi + kimondottan szép nő párosra nagyon-nagyon kicsi az esély. Az ilyen férfi örülhet, ha egyáltalán bárkit talál.
2017. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Én még olyat sem, akinek egyáltalán barátnője van.
2017. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Határeset vagyok. Nem kifejezetten ronda, nem is túl kövér, de határozottan csóró, és több szép, csinos barátnőm is volt. Ők nem a dagadó izmokra, meg a pénzre utaztak, hanem kedvességre, nyugalomra, hűségre vágytak, és ezt megkapták tőlem. Az egyik barátnőm szépségkirálynő volt, és milliomos, én meg az apjánál gályáztam. És most figyelj, én hagytam el a csajt, nem ő engem.
2017. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3. Ez igen nem semmi Nagyon ügyes vagy Csak gratulálni tudok és most irigyellek egy kicsit akkor lehet mégsem a külsőmmel van a baj
2017. okt. 31. 11:13
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Ismét feltette Mr. Napi kamu.

Tökre levágós, hogy minden kérdés mögött te vagy mivel úgy fogalmazol, mint egy igazi balphasz lúzer, akinek soha nem volt és nem is lesz nője.

2017. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyszer még régen, vagy 10 éve, kőbányán láttam egy olyat, hogy egy ilyen elképesztően gusztustalan, kövér, tipikus kőbányai panelproli, tudjátok, hogy a sörhasa már akkora, hogy a koszos atléta nincs is ráhúzva, kilóg alóla a hasa, rövidgatya, papucs, olyan hosszúra nőtt lábkörmök, hogy az aszfaltot karistolta, ahogy ment, haja már félig kihullott, és vele mellette a derekát átkarolva "sétáltat" egy nagyon-nagyon fullos, bomba szőke csajt.

De lehet, hogy csak a stricije volt, nem tudom.

2017. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom a nullához közelít a hasonló párok előfordulásának az esélye, mármint bármiféle érdektől mentesen. Szóval az ilyen jellegű kérdéseket inkább provokáció gyanánt teszik fel. Vagy irigységből erősen csúsztatnak a leírásban és nem is olyan szélsőséges kinézetű az adott férfi.
2017. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csórónak nem csóró, de nem is gazdag ismerősöm van ilyen. Jó, nyilván arcra sem olyan, mint vmi panktárot verés után, de nem szép arcú. De olyan dumája van, hogy kb. olajat pisilnek utána a csajok.
2017. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6#

Meg a hideg is kirazott. :D

2017. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6-os: ja, ilyesmit én is láttam... komolyan, láttam, hogy ott taperol egy iszonyat igénytelen, koszos, fogatlan csávó a buszon egy top csajt (de még abból is ezt a kikent-kifent fajtáűt)... már majdnem akartam rendőrséget hívni, mert azt hittem, zaklatják... akkor láttam, hogy a csaj mosolyog és vigyorog meg csókolgatja a pasast.
2017. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!