Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok erről? Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Így esélyes? Lányoktól (hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval én egy 19 éves "gyerek" vagyok. Inkább csak korban mondanám magam felnőttnek. Iskolába járok (gimisekkel, oda ahol érettségiztem) Reggeltől estig suli a hét 5 munkanapjából 4-szer, és egy szabadnap. Tehát kevés a szabadidőm. Kinéztem magamnak pár csajt, de az az igazság, hogy eddig 2 hosszú kapcsolatom volt, és mindkettőben csalódtam a végére. (nem történt félrelépés, csak nem azt vártam ami.. Az utolsó nagyon hiányzik, 2 hónapja lett vége) Szóval szeretném magam az érettebb 20-25 éves korban lévő nők közé juttatni. Csak egy a gond.. Ők már dolgoznak, vezetnek.. Én meg.. Iskolába járok. Tudom, hogy meglesz a haszna később. Az önbizalmam kicsit megcsappant. Van lehetőségem haverjaimmal (fiatalabbak) összefutni, netán mozizni, de sosem voltam szórakozóhelyen. Mivel nem igazán találkozom a kiszemelt(ek) egyikével sem, így maximum írni tudok neki, de szeretném már felnőtt fejjel és magabiztosan kezelni a dolgot.


Tegyük fel:

Van egy csaj, aki egy éve eladó volt, és tőle vásároltam, max a nevem tudja, nem is beszéltünk többet attól hogy szia, és a termékek ára.

Nála hogy csináljam? (azóta is eladó, másik üzletben)


Tegyük fel:

Sosem találkoztam vele, láthatott már a városban, és úgy fb-n beazonosít. kép alapján -név ennyi.


A konkrét kérdés, hogy TI HOGYAN CSINÁLNÁTOK?


Nagyon rágörcsölök? Volt itt sok kérdésem a kinézetemről, állítólag jól nézek ki, nem vagyok kirakva a közösségből, de túl köz szeretett sem vagyok. Szerintem társadalmilag átlagos, kicsit kevés baráttal.


Sokat írhatnék még, de csoda ha ezt is elolvassátok.



Talán még annyi, hogy lett volna a suliból egy barátság extrákkal, de azt elhajtottam, illetve hogy én olyan kapcsolatot keresek ami maradandó. Nem 7-8 hónapig tart. És nem csak én adok bele, vagy csak ő. Egy komoly, felnőtt párkapcsolat, amit keresnék.



2017. nov. 3. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, azért nem sok 20-22 éves nőt ismerek, aki dolgozik. A többségnek jogsija sincs, mert fővárosba úgy, hogy reggel parkolgatás nélkül is elkésik a többség, minek.


Miért nem ismerkedsz egyetemistákkal? Nem tudom, az eladó csajszival mit kezdj, de azért aki befejezte a tanulmányait, és dolgozni kezd hamar, az valószínűleg azért teszi, mert hamar akar önállósodni, és neki ez jelenti az értéket. Elképzelhető, hogy diákként még "gyerekebbnek" tart, mint amúgy. Amennyire tapasztalom, aki egyetemre jár, annál ez a felnőtté válás dolog kicsit kitolódik, itt mindenki vállat von azon, ha valaki még otthon lakik, vagy ha nem keres 100 fölött még, mert nem főállású melója van, vagy nem a saját szakmájában dolgozik még. És nekünk sincs feltétlen sok szabadidőnk, viszont ismerek marhára láblógatós embereket, akik valóban nem tudnak mit csinálni jó dolgukban, és mindig azoknak a fülét rágják, akik meg melóznak, vagy tanulnak. Nem akarok ítélkezni, de rám pont így akaszkodott anno egy srác, aki valami kisboltban dolgozott. És nem azzal volt baj, hogy ott dolgozik, hanem lófsz sem érdekelte, és neki az volt a karrier, nulla fejlődési törekvéssel. És unalmában meg engem hívogatott, meg csesztetett, független attól, hogy órám volt, vagy dolgoztam, vagy edzettem..


Ja, és jól érzed, kicsit lazábbra kellene venned. Nem kell eljárni feltétlen szórakozóhelyekre, de nem kell mindenben, mindenhol a nagy ő-t keresni. :) Ismerkedtem már én is mindenhol, a Tindertől kezdve a nyílt napokon keresztül a parkokig (jó kis kiülős, tanulós időszakok vizsgák előtt, mikor inkább beszélgetsz valakivel, minthogy lapozgasd a jegyzetet 30-adszorra is...:D ) Voltak pozitív csalódások, voltak kevésbé pozitívak, nem hely kérdése, hol van normális ember.

21N

2017. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Mások válaszát is szívesen fogadom! :)
2017. nov. 3. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad úgy hozzáállni, hogy "na én mostmár csak 20-25 évesekkel fogok ismerkedni". Alapvetően nem is szabad hajszolni a párkapcsolatot vagy rágörcsölni. Csak élni kell az életedet amíg jön valaki, akivel kölcsönösen érdeklitek egymást, azonos az értelmi szint stb.

Elve 20-25 éves felnőtten gondolkozó nőket nem nagyon fogják a gyerekek vonzani.

2017. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval gyerek vagyok azért mert suliba járok?
2017. nov. 4. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerek vagy, mert gyereknek tartod magad
2017. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, én hogyan csináltam. Először is mindig volt valakim, akivel megoszthattam az estéimet, ha aznap éppen nem jött össze semmi. Tehát sohasem hajtott a tatár, nem estem kétségbe, ha nem sikerült, s ezért rágörcsölnöm sem kellett.

Másodszor sohasem néztem, hogy hány éves, hogy dolgozik-e, vagy tanul, hogy van kapcsolata, vagy nincs, stb. Ahol/amikor megláttam és ráéheztem, rá is mozdultam. Nem érdekelt, hogy hol vagyunk éppen. Sohasem csináltam tehát programot a csajozásból. Az úgy jött, mint ahogy reggelizik az ember.

2017. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!