Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, aki lelkizős típusnak tartja magát és kapcsolatban rendszeresen igénye is van az ilyesmire?

Figyelt kérdés

Arra, hogy időnként egymásnak a párotokkal jobban megnyíljatok, beszéljetek az érzéseitekről, a gondolataitokról.


Hogy látjátok, van az ilyen típusú férfiakra igény, ill. kapcsolatban mikor, milyen körülmények között jön rátok a "lelkizhetnék"? Én ilyesmit tudok elképzelni, hogy este lefekszetek, de nem bírtok elaludni, nézitek mindketten a plafont és elkezdődik egy mélyebb beszélgetés. Vagy mondjuk egy romantikus séta közben...



2017. nov. 3. 21:41
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Igen, én örülnék ilyennek, hogyha végre valakinek őszintén beszélhetnék az érzéseimről.
2017. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát én ezt nevezem kapcsolatnak/szerelemnek/társas életnek


nem a szexxel kell mindent megoldani, az azon kívüli idő legalább olyan fontos


de én meg ilyen nőt nem lelek uh gatter..

2017. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak, de mindnek van pasija
2017. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolat elemének tartom ha a pár mindkét tagja szeretne a másiknak beszélni magáról, tud is beszélni magáról, és meg is hallgatja a másik.

Enélkül nem is tudom hogy hogyan lehet együtt lenni bárkivel. Kvázi nem ismerem azt, aki nem beszél nekem az érzelmeiről, belső állapotáról.

2017. nov. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek természetes dolognak kéne lennie egy párkapcsolatban. Semmit nem ér az egész, ha nem tudok vele órákat beszélgetni a világ nagy dolgairól, vagy az érzéseimről. Eleve minden probléma megoldásának is ez az alapja. Ahol a felek nem tudnak kommunikálni az érzéseikről, vagy nem tudják a másikat beengedni a lelki dolgaikba, az a kapcsolat halálra van ítélve.

Párommal nem vagyunk kifejezetten lelkizős típusok, mégis gyakoriak az ilyen beszélgetések. A hétvégéink azzal telnek, hogy kiülünk kettesben sörözni, és ilyenekről beszélgetünk. Aminek már kevésbé örülök, hogy csak velem beszéli meg ezeket, én viszont nem fogom senkinek tovább adni, ezért gyakran nehéz elviselni, mikor szidják valamiért. Mert nem tudják, hogy éppen lelkileg nincs jól, vagy valami rossz történt vele azért ilyen.

2017. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs igényem az ilyesmire, vagy legfeljebb szökőévente egyszer, és nem is szeretem másoknak a rinyálását hallgatni.
2017. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van de az exeimnek nem volt ínyére
2017. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!