Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen like-olnak, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen like-olnak, de nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Próbálkozok a tinderes társkereséssel, már sorozatban nem is tudom hányadik alkalom, hogy valaki belájkol, majd én ráírok egy sziát vagyhelót és nem írvissza...

Az én hibám? Nyomulós a szia? Vagy technikai okok vannakaháttérben?



2017. nov. 4. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Nőből vagy? Nem mindegy. Én férfiként egy szájbatekert lájkot nem kapok, kb fél éve. Úgyhogy nincs is kire írni. Olvasom nehány adatlapon hogy írj, kezdeményezz... stb. De ha nem vagyunk párban akkor baszhatom. De tényleg voltak olyan szépen megfogalmazott bemutazkozások, ami alapján nagyon nagyon szerettem volna ismerkedni az illetővel, mert megfogtak a gondolatai, de sajna esély sincs rá. Nem tudom mi kell hozzá, hogy egy nő is lájkoljon, de nagyon érdekelne!
2017. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Ajaj:D Én úgy vagyok ezzel, hogy sok “szia, hogy vagy?” üzenetet kapok, amit nem tartok nyomulósnak, inkább sablonosnak. Egyrészt azt tapasztalom, hogy az ilyen üzenetek nem vezetnek semmilyen tartalmasabb beszélgetéshez, másrészt az az érzésem, mintha unalmában írna rám valaki, illetve van 100-200 vagy több száz párja tinderen és mindegyiknek odadob egy szia-t.

Azt tapasztalom, hogy aki valamilyen témával indít, inkább azzal sikerül kialakuljon értelmes beszélgetés.

2017. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
1: Rengetegszer látom én is ezt a "ki írjon" szöveget, szerintem a tindert használó nők harmadának nem jutott el az agyáig, hogy neki is kéne huzigálnia, és otthon pityereg, hogy senkinek sem kell.
2017. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem eljutott, de a huzigálás nem minden. A tinderes pár listámnak kb. egy negyedétõl kaptam eddig üzenetet, tehát mondhatni a többi csak unalmában huzogat mindenkit, vagy épp a másiktõl várja el az üzenet kezdeményezést.
2017. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Férfiként nem egyszerű dolog a Tinder. Eleve szuper jó pasinak kell lenned, hogy rendszeres match-eid legyenek, utána ugye neked kell írnod (of course), aztán pedig még kreatív is legyél, mert szegény nő érzékei a napi 10-20-50-100 match után kezdenek tompulni. Szóval ja, Tinder.

Nőként viszont tökéletese eszköz.

2017. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

#5 bullsh#t

Nekem nõként sok match-em van, de nem érdekel, ebben semmi érdekeset nem látok. Nem értem mások is miért hajtják magukat “rendszeres match-re”. Én csak annak örülök, ha idõnként akad legalább 1-2 ember, akivel jól el lehet beszélni, nem csak sablonokat tolatunk. Nem kell hú de nagyon kreatív legyen, csak a sablon ismerkedést mellõzze, legalábbis ne azzal a szándékkal írjon rám, hogy a semmirõl beszéljünk, vagy GIF-eket küldözgessen....

Engem egyáltalán nem foglalkoztat az, hogy hányan “like”-olnak vissza, ha sokan nem képesek többre ennél:D Inkább a beszélgetés minõségét nézem, és nem a match-eket számolom.

2017. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Több match = arányosan több normális beszélgetés. Ha mondjuk az emberek 10%-a normális, és van 10 match-ed, akkor abból 1 normális lesz. Ha viszont csak egy match van, akkor az 90%, hogy nem lesz normális.

Matematika, nem olyan nehéz ez.

2017. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Nincs sok köze a matekhoz.. Nincs erre szabály. Lehet napi 50 matchem, amibõl egy normális beszélgetés sem akad, vagy lehet 2-3, ami épp jó, volt erre példa. Én nem gyūjtögetésre használnám.
2017. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Nem a tiéd. Sok fäszkalap is hercegnőnek hiszi magát. 2000 matchem volt legutóbb (megfogadtam, hogy letörlöm utána, ha elérte a kerek számot, így is lett), ebből talán 10%, aki rám írt. És lehet, hogy a sablonkérdései miatt többet mást nem, de egy sziát mindegyiknek visszaírtam, sőt, volt, akire én írtam elsőnek.


Sokan azért mennek fel, hogy arra élvezzenek, mennyire sokan húzzák őket jobbra, mások meg mindenkit jobbra húznak. Nők és férfiak is. Akinek meg a szia nyomulós egy ismerkedős appon, annak meg a levegővétel is kb fölösleges, mert minek élnek hülye emberek.

2017. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
De basszus, ha nincs összesen 2-3 match-ed, akkor abból nem lesz 2-3 normális beszélgetés sem :DDD Érted?
2017. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!