Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a húsz év feletti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a húsz év feletti szűz nők, akik úgy gondolják, hogy egyedül fognak megöregedni, miért nem válaszolnak az üzenetekre?

Figyelt kérdés

Ez vonatkozik azokra is, akiknek nincs lehetőségük ismerkedni, mert nem járnak sehova.

Én is magányos vagyok, és nem tudom már honnan előkotorni a beszélgető partnereket annak ellenére sem, hogy az internet elvileg megnyitotta a lehetőségeket, de a gyakorlatban csak az alja nép él vele, akik egy épkézláb mondatot nem tudnak leírni helyesen. Tömve vannak velük a társkeresők.

Tehát gondolom én, ezen az oldaldalon simán találhatnának valakit ezek a saját magukat reménytelennek elkönyvelő nők is, ha egyszer végre visszaírnának.

Teljesen normális, tartalmas üzeneteket írtam, mégse jött válasz még egyszer sem.


2017. júl. 21. 23:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Mert valójában nicns igényük párkapcsolatra. Olykor sírdogálnak, hogy jaj, milyen egyedül vagyok, de ha valaki közeledik, megrettennek.
2017. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerű. Van egy kilométeres elváráslistájuk, és aki csak 1 ponton is eltér tőle, annak nem válaszolnak. Miért is tennék, hisz minden nap kapnak vagy 100 levelet, simán megtehetik.

A vége többnyire az, hogy "beérik" a levélírók közül a legjóképűbbel/leggazdagabbal, vagy várják tovább a Mr. Tökéletest, aki sosem fog megérkezni, és közben Cirmivel, Nyávival és Tappanccsal vigasztalódnak.

2017. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Kormit kihagytad, cicafiú.
2017. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem keresek senkit. Van kérdés, ahol ez a téma, tárgyilagosabban nem tudom leírni a helyzetemet, nem sápítozom, nem siránkozom, mert egyszerűen nem kell senki.


Csak a tényeket közlöm, de mindig akadnak emberek, akik társkeresőznek itt. Aztán megírom normálisan, hogy nem akarok ismerkedni, akkor már minden irányból bszni akarnak.

2017. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert Mr. Grey-t várják.
2017. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem kíváncsiak a gyakori szűzkommandóra, akik vannak vagy százan.
2017. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi én csak 19 éves vagyok, de nekem is már megfordult a fejemben,hogy egyedül öregszem meg. De kinek nem? Mindenkinek vannak rossz napjai amikor maga alatt van és kicsit nyalogatja a sebeit.Általában azok a személyek akik neten ismerkednek a - saját ideális énjüket alkotják meg, és ezt mutatják mások felé, ezért hamis illúziók alakulhatnak egymásról, ha elhúzódik a virtuális ismerkedés. A hosszú levelezés egy idő után megszűnik és legcélszerűbb, ha minél hamarabb személyes kapcsolatba kerülnek a felek. De ez nem következik be, vagy csak kevés az esélye egy ok amiért nem akarnak inkább levelezni.Meg a nethasználat ismerkedéskor azért is veszélyes, mert leszoktathatja az embereket arról, hogy a másikat a kommunikáció 80 százalékát adó metakommunikatív jelzések alapján próbálják megérteni.


Nekem pl kicsit problémásak a szociális kapcsolataim pl a személyiségemből adódan mert a való életben bátortalan,visszahúzodó vagyok illetve sikertelen próbálkozásokon is túl vagyok, a neten minden alkalommal kudarcot jelentettem és most már írhatna bárki, többet nem szeretnék hosszas levelezgetést amiből nem lesz semmi.


És a lényeg,hogy úgy gondolom alapvetően a férfiak önbizalma minden hiedelem ellenére sokkal alacsonyabb, mint a nőké.(nem mindenkire igaz) Ezt nem rosszból mondom, ne értsetek félre. Pl Amikor a férfi vadul flörtöl mindenkivel, neten,személyesen tudom,hogy ez nem ellenem szólna hanem a (valószínűleg) darabokra hullott önbizalmát akarja csajozással újraépíteni.

Ahogy a nők, úgy a férfiak sem szeretnek szenvedni - maximum egy kicsit. Egy új barátnő meghódítása, a friss kapcsolat, az új érzelmek ezek mind fontosak. A fájdalom és a gyengeség érzése így szép lassan, hatalmas drámák nélkül, de még levélben is érzem,hogy kétségbe van esve a másik. Persze a valóság lehet ennél árnyaltabb és meglepőbb. De nem akarok egy érzelmileg labilis emberrel ismerkedni, de olyannal sem akinek a második levelében azt olvasom,hogy "mekkora a melled?" "mekkora f#ok tetszik" "akarsz szexkapcsit" "ismerkedünk hmm?" "mizu?" "nekem csak ezek az elváràsaim...(lista)" és így tovább. Nem keresek tökéletes férfit, nincsenek nagy elvárásaim, de amúgy is sok buktatója van ennek a netes ismerkedésnek amit nem kell magyarázni szerintem.


Abban van ráció,hogy sokan csak hisztiznek, de TENNI EGY KAPCSOLATÉRT, vagy hogy legyen valami..ahhoz már lusta az ember.


19/L

2017. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Utolsó.. nem értem amit írsz. Szóval az férfiak nem tesznek semmit egy kapcsolatért. Akik írnak neked, azok is semmit tesznek? Vagy adják fel, akasszák fel magukat? Szerintem mindenki akinek ép lelke van, az pont, hogy érzelmileg labilis. Olyan emberrel akarsz ismerkedni, akinek nincsenek érzelmei, sose mutat ki semmilyen érzelmet? Szerintem ilyen nem létezik, vagy csak azok akik a nőket tárgynak nézik. Ha valaki mégse nézi a nőket tárgynak az legbelül ugyanúgy érzelmileg labilis, csak felhúzott egy maszkot, megjátssza a magabiztos férfit. Szerintem annap pont hogy örülnie kéne a nőknek, hogy ennyi érző lélek van a férfiak között. Vagy egy férfinak érzéketlen állatnak kellene lennie? De lenne egy kérdésem. Mit értesz az alatt, hogy tenni kell egy kapcsolatért?
2017. júl. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Te biztos nő vagy, kevered a SZ#T.


Nem úgy értettem,nem ezt írtam. Arra gondoltam,hogy sok a labilis ember tehát akik kerüli az ingereket, távolságtartóak és bizalmatlanok és ezentúl ( a lényeg),hogy hullámzó a lelki állapotuk. Hol tök rendben van minden, ezt személyesen is tapasztaltam utána pedig negatívan szólt hozzá mindenhez,elvolt keseredve, már megszólalni se mertem,csak mondta,mondta utána jött a látszólag optimista oldala , de ismét jött a mély szomorúság, a bajok, a problémák sorolása és azon dolgok alapján amiket meséltek nekem arra jutottam,hogy sokan nagyon kirívóan viselkednek, nem tudnék egy olyan férfival mit kezdeni aki sérült. Nem mindenki ilyet, vannak kiegyensúlyozott férfiak,akiknek ugyan úgy vannak problémái,gondok, nehéz napok, de nem ilyen hullámzó a viselkedésük.

Az érzelmileg stabil ember nyugodt, kiegyensúlyozott, erős belső egyensúly jellemzi. Nem szorong!


Az érzelmileg labilis ember sokkal érzékenyebb, és szélsőségesebbek, nehezen térnek vissza az alapszintre. Aggodalmaskodásra és szorongásra hajlamosak ők a féltékenykedők, a bizalmatlanok. Engem azzal kilehetett a világból kergetni amikor a férfi elkezdte sorolni számára mi fér bele és mi nem. Mert ő csalódott,mert ő nem bízik már senkiben, mert őt becsapták,kihasználták stb. Tudom,szörnyű lehet, de ez így nekem sok.


Természetesen az emberek többsége nem ilyen..



Úgy értettem,hogy tenni egy kapcsolatért,hogy fontos megérteni, megfigyelni, meghallgatni és meghallani mindazt, amire szükséged van és amire szüksége van a másiknak. Végiggondolni, elmondani, elmagyarázni, hogy mi van veled, mit érzel és mit gondolsz, ez a kommunikáció amit kevesen ismernek - amely akkor működik, ha ez kölcsönös. Ha megosztjátok egymással a gondolataitokat, gondjaitokat, elmesélitek élményeiteket, de nem akartok győzni, zsarolni, meggyőzni.


Én azt szeretném,ha tükörként működne minden és újabb meglátásokat, észrevételeket vethetne fel a másik, ami nem zavarna. Miközben megpróbáljuk megfogalmazni, magunk is jobban kezdjük érteni, ami bennünk zajlik. A másik reakciói, benyomásai és elgondolásai, új keretben láttatják és láttathatják a megoldáshoz vezető utat vagy csak egy másik fókuszból látjuk a dolgokat.


Nem mondtam,hogy egy vadállatot akarok! Nem kell kiforgatni a szavaimat, vagy azonnal rosszindulatúnak lenni, hergelni,provokálni.


Honnan is tudnád,hogy nekem milyen férfi kellenne? Nekem fontosak az érzelmek, szeretném ha majd a párom megosztana velem mindent, a legfőbb bizalmasa lehetek, a gondjait nekem mondaná el,szeretnék segíteni,támogatni, szeretném ha nem önmagát adná és nem baj,ha "gyengének" mutatkozik. Érzőlények vagyunk, tele hibákkal.


De úgy gondolom a legfontosabb mégiscsak,hogy tisztán lássunk és először saját magunkban rakjunk rendet.


Olyan emberekkel akarok ismerkedni akik nem a mell méretemre kíváncsiak. Akik nem úgy kezdik,hogy "mizu" akik nem a magas és irreális elváràsokkal tömik tele fejemet. Akik nem a nőt, exeket szidják leveleken keresztül és nem arról papol,hogy hogyan d#na meg.



19/L

2017. júl. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

szeretném ha önmagát*


19/L

2017. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!