Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Konkrétan milyen társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan milyen társkeresési problémád van jelenleg?

Figyelt kérdés

Mit teszel, hogy ez megváltozzon?


Jöhet életkor + nem is.


2017. nov. 5. 02:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A legnagyobb az,hogy a 20 éves lányok már csókolommal köszönnek.És hogy nem tudom hazahordani a felcsípett nőket mert itt a család.Ezért a kocsiban kell dugnom,mint egy kamasznak.

Amit teszek ez ellen,hogy megpróbálok akkor menni a nőhöz amikor nincs otthon a férje/barátja.Lakásban mégiscsak nagyobb a komfort,mint a kocsiban.

2017. nov. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem csak az hogy távolról sem ismerek olyan lányt aki esetleg szóba jöhetne nekem, mert NAGYON kevés van belőlük


mit teszek? csak reménykedek, sajnos nem tudok céltudatosan keresgélni (vagy legalábbis az eddigi keresgélés nem vezetett sehova)


27F

2017. nov. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Sokan nem tudnak kommunikalni, nehezkesen fejezik ki magukat, onbizalomhiany all fent vagy kisebbrendusegi erzes. Sokan csak szexre mennek, masok zarkozottak, nem mernek kezdemenyezni vagy egyaltalan folytatni sem merik, mert felnek a csalodastol. Szoval valtozatos :D

Nagyon meglepodnek, amikor egy nyitottabb lany kerul elo, aki magabiztos es a tettek mezejere lep. Nem azt kell hinni, hogy a barban a pulton megeroszakolom a pasikat :D Ha pedig szolid vagyok, kimert, akkor az eletbe se szolunk egymashoz... Nem konnyu... :D

25 L

2017. nov. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Hogy mit teszek: Nem eroltetem a dolgot, sodrodom az arral. Eloszor senkihez sem ugy allok hozza, hogy "o lesz a ferjem", nekem kellenek beszelgetesek es hogy eloben is egy huron penduljunk. Nem szeretek randizni, az nem az en vilagom. A spontan dolgok sokkal jobbak, a randizos korszak szamomra egy "survivor". Ezert is szeretek ismerosok kozul "valasztani", akit kicsit ismerek es nem erzem feszelyezve magam, nem feszulok be es kicsit tudom, hogy mire szamithatok. Interneten sem ismerkedem. Nem szeretem a zsakbamacskat :D Legujabb heccem, hogy minden apro "bakira" harapok. Ha kicsit is gyanus, akkor elkezdem tesztelgetni vagy probalom megszakitani vele a kapcsolatot. Ilyen pl.: tobb vasat tart a tuzben, eltunik tobb napra, nagyon dugdossa a telefonjat, fullentesek, nagyzolas stb... de probalom lekuzdeni magamban ezeket :D
2017. nov. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem vagyok egy kimondottan jó pasi, se fizikailag, se egzisztenciálisan, se lelkileg, emiatt kifejezetten nem is ismerkedem, mert tudom hogy nem tudnék eleget nyújtani egy általam szeretett nőnek. Amíg nem teszem helyre az életem nem akarom másét lehúzni.

Amit teszek: eljárok fogorvoshoz, keresek egy jobb állást és tanfolyamra járok, hogy jobban fizető állást találjak a későbbiekben.

2017. nov. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem akartam senkit se keresni, részben mert több mással kellene foglalkoznom, részben mert se lelkileg, se testileg nem vagyok a topon, erre bamm, persze, hogy ilyenkor ismerek egy tündéri, okos, szép és sportos lányt, akivel még az érdeklődésünk is nagyban egyezik. Szóval nagyban töröm a kis kobakom, hogy mi a franc legyen.
2017. nov. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Semmennyire se tudok csajozni!Még meg se merem szólitani őket!Azt se tudom mit kelleneondani.Mit teszek?Semi.Nem tudom hogyan kezdhetnék el változni.Eléggé gyáva vok.
2017. nov. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Hogy negyven feletti pasik között alig találok olyat aki vékony és sportos. Ha igen, vele sem biztos hogy jól kijövünk egymással. Mit tehetnék? Passz.

38/n

2017. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Elvált anyuka vagyok, negyven éves. És nem elég számomra szex kapcsolat. Viszont kölcsönös vonzalom nélkül nem tudok elképzelni kapcsolatot, tehát a nehézség: korban hozzám illő férfi találni akivel kölcsönösen oda vagyunk egymásért (nem vagyok csúnya, de azért egy bombázó sem) aki intelligens, kedves, humoros, elfogadja a gyerekemet és mindemellé önfenntartó mint én is, és nem csak házicselédet vagy szex tárgyat keres hanem partnert.

Mit teszek? Nem sokat, mert nincs már kedvem keresgélni. Nyitott szemmel járok, aztán meglátom mi lesz. Ha a szülinapomig nem változik a dolog, akkor lehet bejelentkezek egy társkeresőre. Most inkább magamon dolgozom, hogy én legyek vonzóbb.

N 40

2017. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem igazan elek tarsasagi eletet az utobbi idoben, ez nagyon megneheziti a dolgot. Egyedul meg nem szeretek eljarkalni mert valakinek a tarsasagabn erzem jol magam inkabb. Melohelyen nem eroltetem a temat.

Neten szoktam beszelgetni mostanaban.

25F

2017. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!