Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » [Hosszú] Ez a probléma kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[Hosszú] Ez a probléma kövér lányként csak engem érint a súlyomból adódó korlátolt lehetőségeim miatt, vagy ez generál társkeresési probléma?

Figyelt kérdés

Ezzel a kérdéssel olyanokat célzok meg, akik szoktak társat keresni, mindegy, hogy túlsúlyos, vagy sem, szeretném tudni, hogy ezek mással is előfordulnak-e ilyen gyakran, vagy csak egyéni probléma. Nem kérek életmódváltási tanácsokat, mert nem erről szól a kérdés, és nem panaszkodásnak szántam, csupán a kíváncsiság vezérel.


Tehát, 1-2 éve keresgélek itt a saját korosztályomból, többé-kevésbé aktívan, van olyan, hogy hetente több emberrel is váltok levelet, de olyan is előfordul, hogy egy darabig senkivel.


Általában az szokott lenni, hogy:


1) egy mondatot nem tudnak helyesen leírni, vagy nem tudnak tobbet mutatni a szia mizunál, ergo egy kifejtősebb beszélgetés vagy gondolatmenet idegen számukra. Nem vagyok burzsuj, se diplomás, nagyon szeretek baromkodni, sőt nem is vagyok komoly az idő nagy részében, de szükségem van rá, hogy a másik a komolyságban is partner legyen időnként.


2) eleinte alkalmazkodom, aztán ahogy valamiről hosszabban írok, szó nélkül eltűnnek.


3) szoktak kérni leírást külsőről-belsőről, aztán ha valamelyik nem tetszik, akkor várnak napokat a válasszal, majd valami teljesen átlátszó indokkal lefújják az ismerkedést.


Ezek fordulnak elő a legtöbbször, de olyan is volt, hogy az elején szinglinek hazudta magát valaki, aztán kiderült, hogy nem az, sőt, az is derült ki, hogy az illető házas (!). Én egyenes ember vagyok, nem szoktam szépíteni a rossz tulajdonságaim/hibáim, és a szándékaimat illetően sem titkolózom, ez se szokott tetszeni.


Ugye írtam fentebb, hogy a korosztályomban ismerkedem, ami kb. 18-tól felfelé huszonévesekig terjed. Próbáltam már idősebbekkel, és velük jobb a szellemi összhang, de egyrészt nem vonzanak, másrészt nagy százalékban eltérnek a céljaink, érdeklődésünk.


Köszi, ha végigolvastad, ezer hála annak, aki válaszol is.


2017. nov. 2. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1) Ezzel csak részlegesen találkoztam. De jelen van.

2) Hát nem tudom. Nálam a másik fél nem szokott kérdezgetni. Ez egésznek lesz amolyan vallatás feeling-je.

3) Nekem átlagba a kép kérés után lécelnek le, semmi indokot nem adva arra hogy miért nem akarnak ismerkedni. Nyilvánvaló, de azért jólesne ha indokolnák is azt hogy miért tünnek el.


18/F És hidd el. Abban a korosztályban keresek mint te. De hát...

2017. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Lelécelni iszonyú ritkán lécelnek le, általában vagy én vagyok először elutasító, vagy csak passzív, és megunják.



Nem a súlyod a gond a társkeresésnél, vékony, fiatal lányként is ezt tapasztalom.


Gondolom te is kizársz embereket akármi alapján, akár külső akár belső, szóval annyira nem vészes a dolog. Piszok nehéz valakit találni, akivel kölcsönösen odáig vagytok egymásért.

2017. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez az oldal nem valami jó ismerkedésre. Próbálkozol máshol is? Azt tanácsolom, ha fent vagy párkeresőn, akkor olyan képet tegyél ki, amin látszik, hogy van rajtad egy kis plusz, mert akkor olyan pasik írnak, akiknek ez bejön. Így nem ér csalódás téged. Vannak olyan pasik, akiket nem zavar, ha valaki túlsúlyos. Viszont ahogy észrevettem, ezen az oldalon sok a bunkó, önimádó, lenéző ember. Én a helyedben nem itt ismerkednék.
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A súlyod miatt ne aggódj, sok férfinak pont az ilyen alkat jön be. Van ilyen társkereső oldal is, érdemes lenne megnézned. Ott a képek miatt látjátok egymást, tehát nem zsákbamacska és a felesleges körök is elkerülhetőek.

Másrészről ez az oldal nem alkalmas ismerkedésre, nagyrészük komplexusos és antiszociális, akik sajnáltatni jönnek ide magukat, szóval ne vedd magadra.

2017. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj máshol is.

Nem annyira kizáró ok a kövérség. Sok más is számít.

2017. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

2#: persze, en is "epitek" le embereket, de nem lehetne mondani, hogy nem adok eselyt, altalaban ez akkor tortenik meg, ha mar biztos, hogy nincs koztunk semmilyen "rezges", ha erted, mire gondolok. Mas miatt is elofordult, de az ritka. Meg hat az sokkal gyakoribb, hogy en kerulok leepitesre, ezert is irtam ki a kerdesem. Nagyon igaz amit irtal arrol, hogy nehez olyat talalni, akivel kolcsonosek a dolgok.


3#: Regebben probalkoztam 2 vagy 3 helyen, de kb ugyanez ment, plusz ott nagyon elmebt az arany az idosebbek fele, ok erdeklodtek inkabb. Bar ott az nem tetszett, hogy jobbara szexkapcsolatot akarnak. Mar szarmazott kellemetlensegem a tarskereson valo jelenletbol sajna, szoval nem vagyok vissza oda. Viszont itt sem arulok zsakbamacskat, mindig olyanokkal levelezem, akikrol biztos, hogy kedvelik a pluszkilokat. De a te valaszodban is van rengeteg igazsag.

2017. nov. 2. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Mással is így van, főleg internetes ismerkedésnél. A társkereső olyan,mint egy húspiac.


Valószínűleg még nem találtad meg azt a férfit, akivel kölcsönösen társként tudtok egymásra tekinteni, de ne aggódj, eljön annak az is ideje.


22/N

2017. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha zavar, nem nyavalyogni kell, hanem tenni ellene.


Ilyen egyszerű.

2017. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!