Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne zavarjon, hogy a lány nagydarab?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt. Kedves, intelligens, ápolt és érdeklődik irántam. Ez nekem nagy szó, mert eddig sosem volt szerencsém a társkeresésben. A bökkenő az, hogy a lány magasabb mint én, és nagyobb darab is, pedig én sem vagyok porbafingó a 178 centimmel és 94 kilómmal. Engem kicsit zavar a dolog, őt látszólag nem. Valószínűleg azért is ilyen nyitott felém, mert a pasik kerülik a termete végett. Úgy érzem, érdemes lenne megpróbálni, de félek, hogy a termete hosszútávon zavarna.


Ti mit tennétek a helyemben?


28/f



2017. nov. 5. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ismerd meg. Ha megszereted a külső nem fog számítani. Ha így is vonzódsz hozzá.
2017. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha alapjáraton minden más tekintetben szimpatikus adj neki egy esélyt, lehet megszereted. A testalkat amúgy is egy olyan dolog amin lehet változtatni, a magasság pedig ne zavarjon...
2017. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

nekem is volt jóval teltebb barátnőm

ha alapból nem vonz a teltebb alak és már most gond és ez felmerült benned, akkor lehet jobb lenne hagyni a dolgot

2017. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát figyelj, én amúgy nagyon toleráns vagyok külső szempontjából, de képzeld el, hogy mondjuk szeretkezés közben ez mennyire zavarna, az emberek főleg egy kapcsolat létrejötte után nehezebben fogynak le.
2017. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha most zavar mielőtt még megismernéd akkor valoszinűleg később is fog zavarni.

Barátnőm kissé molettebb (nem nagyon, de látszik rajta), ha nem ismertem volna meg biztos elmentem volna mellette az utcán, de így hogy megismertem és beleszerettem nem zavar, sőt pont így szeretem ahogy van. Ezzel azt akartam mondani, ha megismered és van a kapcsolatotokban valami szikra akkor cseszettül nem fog érdekelni ez az apróság, de ha így állsz az elején hozzá akkor ne várj csodát.

2017. nov. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Eldöntöm, mi zavar téged. Ő zavarni fog. Szóval hagyd.

Bocs, de nem most lesz barátnőd, mert én úgy döntöttem zavarni fog téged. Majd legközelebb írj ki új kérdést, meglátom akarom -e hogy zavarjon e téged vagy sem.

2017. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Oké, persze, mindenki máshogy van ezzel.

De a kérdező nem tud dönteni, és nézőpontokat kapni is hasznos, amik alapján más szempontból is át lehet gondolni a dolgokat.


Az tény, hogy akármilyen szörnyűséges kinézetű nőt meg lehet szokni, csak idő kell hozzá.

Aki nagyon ijesztő, bármilyen részletében, azt megszokni hosszabb idő.

Azt írod: "félek, hogy a termete hosszútávon zavarna."

Én meg úgy gondolom, hogy hosszútávon nem zavarna annyira, mint az első időkben.

De persze, ha felszed még 60 kilót, akkor már lehet, hogy zavarni fog 10 év múlva is.


Engem nagyon zavarna egy ekkora nő, de hát az én vagyok.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ha most nem zavar téged annyira a mérete, hogy emiatt ne vágj bele a kapcsolatba, akkor próbáld meg. Ha mégsem jön össze, és tényleg nem tudod megszokni, akkor legalább lesz egy tapasztalatotok.

Ezt egyébként meg is lehet beszélni, hogy őt zavarja-e ez a dolog.

2017. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem bejönnek az ilyen alkatú nők, szóval a helyedben nem zavarna. Ha viszont már most úgy érzed, hogy ez gond lenne a késöbbiekben, akkor ne erőltesd.
2017. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem valaki vagy tetszik, vagy nem.

Ha nem, akkor mi a kerdes?

2017. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem valaki vagy tetszik, vagy nem."

Igen, ilyenek is vannak, ilyen szélsőségesen jó nők meg ronda nők.

De az esetek többségében az ember olyanokhoz jut hozzá, akik tetszek valamennyire, de nem kimondott szépségek.

Az egész a toleranciáról szól, hogy mi az, amit még el tudok viselni, és mi az, amit már nem. Meg hogy a külső hibáit mennyire tudják ellensúlyozni a belső erényei. (Vagy a külső hibáit fokozzák a belső hibái...)

2017. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!