Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy (fiatal) nő azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy (fiatal) nő azt írja ki társkereső bemutatkozó szövegben, hogy egyébként rajta vagyok egy másik társkeresőn is, az már biztos, hogy prostituált?

Figyelt kérdés

Tehát rajta van egy hagyományos, ingyenes társkeresőn. A bemutatkozó szövegben meg 1-2 sablon bemutatkozó mondat után azt írja, hogy egyébként megtalálsz a xyz.hu-n is.


Na most ez az xyz.hu az nem kifejezetten (vagy legalábbis a nevéből nem ez hangzik közvetlenül) egy örömlány kereső oldal, és elvileg nem is szexpartner kereső. De ha én most tényleg társat akarnék találni, akkor minek írnám ki, hogy amúgy megtalálsz egy másik weboldalon is? Nekem az lenne a lényeg, hogy megtaláljuk egymást, tök mind1 hogy hol.


Akik ilyet írnak ki, azok prostik?


2017. nov. 5. 23:36
 1/8 anonim válasza:
6%
Valoszinuleg igen
2017. nov. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2017. nov. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom az összefüggést. Azért írta ki, hogy ha több társkeresőn vagy fenn te is, ne lepődj meg. Ennyi a történet.
2017. nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne azért prosti? Én is fent vagyok többön is és mégse vagyok prosti, fiú vagyok. Amúgy általában azért szokták ezt leírni, mert a másik oldalon lehet több infó vagy kép van fent róluk.
2017. nov. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D nem
2017. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem. Jelentheti pl. azt is, hogy:

- hé, nemcsak itt keresek párt, lehet, hogy a másikon előbb találok, és akkor nem válaszolok vissza neked

- megnézheted azt a profilomat is, hátha új dolgot találsz ott rólam

2017. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy nem egy fiatal nő, hanem egy szőrös chipset zabáló férfi, aki marketingeli a saját/megbízó oldalát, googlen keresett nők képeivel.
2017. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na mi van itt is van pár marketinges akiknek nem tetszik hogy tudom? :D


Bizony, egyértelmű, hogy a saját/megbízótok oldalát hirdetitek. Mellesleg a google képkereső képet visszafelé kereső funkciója is hasznos ;)

2017. nov. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!