Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férj, aki soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férj, aki soha nem csalná meg a feleségét?

Figyelt kérdés
Aki mindig hűséges hozzá,és soha nem megy el prostituálthoz/nem társkeresőzik/más nővel sem kezd ki?

2014. aug. 1. 08:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Remélem :)
2014. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%

Van...


A férfiaknak kb a 10%-a max... ennek a fele is azért nem, mert már független korában is béna volt a csajozáshoz.


És ezzel a 10%-kal még lehet, sokat is mondtam. :)

2014. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
pl en..
2014. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
A mesékben
2014. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Sok van, csak arol az elvált nök nem irnak.
2014. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok,ment a zöld pacsi,kíváncsi vagyok a véleményetekre:)
2014. aug. 1. 08:25
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

#5: miből gondolod, hogy mind elválik?


Persze nem 5-10 éves kapcsolatokról beszélek... de akár már akkor is. :)

2014. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

miért ne lenne?

Ha kiélte magát, és nem megrögzött nőcsábász..

Lehet belőle lenyugodott, hűséges család apa..

De mivel én szinte semmit se bízok a véletlenre ezt sem, jóval idősebb a párom, és ez mindig is így volt...

Sokak szerint ez hülyeség,mert nem lehet általánosítani de nekem bevált, ismétlem magam ha nem megrögzött punci hajhász 40-felett találni megnyugvást.. :)

2014. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
62%

Nem fényezni akarom magam, de én ilyen vagyok...igaz még nincs feleségem, meg jelenleg senkim sem, de az évek alatt kínálkozó lehetőségekkel sem éltem, mivel nem volt megfelelő a partner...de én úgy gondolom, hogy a hűség, őszinteség és a bizalom nagyon fontos alapja egy kapcsolatnak...szerintem ha megkapja azt a szeretetet és figyelmet a másik amit elvár a párjától akkor nem fog másfelé keresgélni...


21F

2014. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%

Igen van, cirka 10-12%. Egy felmérés szerint a férfiak 89, a nők közel 70%-a életében legalább egyszer félrelép.

A többiről lehet gondolkodni, hogy miért nem. Nem "hajtja úgy a vére", béna a csajozáshoz/pasizáshoz, nem kívánja a változatosságot tehát született monogám, stb... Ez is megérne egy felmérést szerintem. De igen, van olyan.

2014. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!