Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni Rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni Rendes lányokkal? Diszko kizárva. Internetes társkeresö detto mert soha nincs válasz. Köszi.

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Kedves Ferenc villájában vannak Rendes Katik, Andik, Borik, még Bélák is.
2017. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Rendes lányokkal csak akkor ismerkedhetsz, ha nagyon jól nézel ki, mert sokkal nagyobb rájuk a kereslet, mint a kínálat. Továbbá csak a foglalt lányok között érdemes keresgélned, mert a rendes lányok folyamatosan foglaltak.
2017. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Könyvtár, kiállítások. Legyél kicsit kezdeményezőbb.
2017. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Akárhol.


De legjobb az olyan hely, ahol a szituból adódóan könnyen megszólíthatod, adott a közös téma.

Pl hobbin-sporton keresztül, munka/tanfolyamon, ismerősön keresztül stb... a közös pont ad egy kezdeti bizalmat, amit érdemes ugródeszkaként használni :)

2017. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

na aki a könyvtárat írta, fogadok h nem ismerkedett az elmúlt 10 évben :D

senki nem jár már könyvtárba, ott a neten minden.


s hogy hol...hát tényleg nehéz, én is ebben a cipőben vagyok, nem egyszerű.

talán akkor csak, ha kiterjedt baráti társaságod van...

2017. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Munkahely, koncertek, kutyafuttató, vmi hobbis összejövetel.
2017. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számodra sehol.


Aki tényleg tud ismerkedni, az bárhol fel tud szedni egy csajt. Aki meg nem, az marad úgy, ahogyan eddig.

2017. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen, kulturális rendezvényeken, boltban, utcán (persze, itt van esély rá, hogy visszautasítanak, de nem az összes nő ilyen), baráti társaságban, fórumokon.
2017. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira röhejesen egyszerű a megoldás, hogy engem is meglepett. Korábban is gondolkodtam ezen, hogy ez lehetséges módszer lehet. Be kell ülni egy kis közértbe kasszásnak. Mikor felmondtam az előző helyemen, eszembe jutott ez, jelentkeztem részmunkaidősnek ide a sarokra. Meg is lepett, mennyire könnyű az egész.

Nemrég volt a "látszat" utolsó napom, és egy régóta visszajáró tündéri vásárlómnak elkértem a nevét, elérhetőségét, és megadtam én is az enyémet. Ez volt kb egy hónapja, azóta sülve főve mint hal a vízben:)

2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!