Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom összejönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom összejönni az elmebeteg csajjal?

Figyelt kérdés

Osztálytárs, középiskola, 4. osztály.


Tetszik a csaj, mellettem ül, és szociopata, jóban vagyunk (beszélgetünk, sokat nevetünk - másoknak néha köszön...)


Ránézésre, viselkedésre "aranyos, bájos" - csöndes, szerény, nem iszik, nem cigizik, nem festi a haját, sem körmét, nincs tetoválása, nem bulizik, nem beszél csúnyán, leckéje mindig kész van, nem puskázik.

A legjobban az borít ki, ahogy a tanárok látják, és ha valami van (vitás ügybe keveredik, vagy rosszul van, és haza akar menni), kérdés nélkül neki adnak igazat "á, ő olyan rendes lány"


És a farkas a báránybőr alatt:

-Mesekönyvekből tanulja hogy viselkedjen, hogy beszéljen, mert "mesekönyvekben nincsenek bonyolult érzelmek, aranyos, és ennyi elég".

-Rajtam kívül soha senkitől nem kérdez semmi személyeset, és nem is mesél magáról semmit.

-Nem tudom, hogy kapcsolatban van-e, mert kollégista, és messze lakik - itt állítólag jár valakivel (szerintem csak pletyka). Állítólag a lakhelyén van barátja. És a facebook profilja szerint jár egy sráccal (a srác az ország másik végén lakik, meleg, van barátja, és néha a környékre jön meglátogatni a gyerekét, aki nem is tőle van csak valahogy beképzeli... szóval akkor futnak össze fényképezkedni) - elmondása szerint, mert így láthatóan mindkettőjüknek normális élete van, itt megjegyzem, otthon azt meséli, hogy az a barátja itt lakik, itt meg pont fordítva... Jól csinálja, ügyesen titkolja a kis életeit.

-Az embereknek általában nem köszön, nem beszél velük (pl. dolgozat közben megszólítja valaki, először nem reagál, másodszorra rám néz - azért, hogy beszéljek azzal az idiótával). Ha hazudni kell, általában akkor is rám néz, hogy dumáljam ki helyette.

Most pl. osztálytársunknak meghalt az apja - konkrétan a csaj megrázta a fejét, aztán megkérdezte tőlem, hogy ez minek jött be szomorkodni, milyen önző, mert most miatta kell rosszkedvűnek lennünk.


Szóval jóban vagyunk, csak velem őszinte (már amennyire - sosem hazudik, csak bizonyos kérdésekre egyszerűen nem válaszol, csak mosolyog).


Nem igazán volt még barátnőm (akikkel eddig ismerkedtem, rettentően unalmasak voltak), azt pedig senki sem érti, hogy vele miért nem jövünk össze (nem rajtam múlik).

Mi lehet a baj, mit tanácsoltok?


2017. nov. 6. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, amit egyre többször lepnek el mostanság a tinik... Kérlek, legközelebb az ilyen kérdéseket a "Tini párkapcsolatok" rovatba tessék írni! Ne csináljunk már plusz munkát az oldal szerkesztőinek... (én csak egy felhasználó vagyok)


De ha már kérdeztél:


Tanulj meg a nők nyelvén beszélni. Nem vicc, ez komoly. Exem csak azoktól a szavaktól benedvesedett, amit írtam/mondtam neki. Magyarra fordítva akkor:


Fejezd ki az érzelmeidet, használj minél több olyan szót, ami érzelmi töltetű, és KERÜLD a sablonos, tipikus fiús maszlagot.


Légy egy igazi hódító szívtipró, és csábítsd el.

2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

1) Ha elmebeteg, akkor miért akarsz vele összejönni?

2) Azért "elmebeteg" mert nem fűvel-fával barátkozós?

3) Simán csak nem jössz be neki, mint férfi, de a padtársával csak szóba kell állnia.

2017. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

Ez a lány nem elmebeteg, hanem kissé autisztikus.

Mi lehet a baj? Hogy nem jössz be neki, mint férfi. Esetleg aszexuális is lehet, és kitalált magának egy barátot, hogy a kellemetlenkedő udvarlókat távol tartsa.

Tanács: ne a felnőtt párkapcsolatok kategóriába írogass ilyeneket. Kérdezz rá ha gondolod.

2017. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindketten elmúltunk 19 évesek - miért is kéne a tini kategóriában lennie? Mert nincs benne szex?


Látom nem értitek, csaknem elvarázsolt a bájos viselkedése? :)

Szóval nem elmebeteg, és "de a padtársával csak szóba kell állnia" - Erről az jut eszembe, amikor közérdekű munkán voltunk egy állatfarmon, hárman dolgoztunk ott (egy iskolatárssal, semleges volt a gyerek, nem volt vele semmi bajunk), épp almát ettünk, amikor az egyik tehén vérzett valami seb miatt... Amikor kérdeztem "Nem kéne valakinek szólni?" (bízva abban hogy a 3. gyerek végre lelép...)

Nem szólalt meg - erre a csaj "Engem nem zavar!"

Miközben épp gondolkodtam, mit is mondjak erre, látom, hogy a csaj a 3. gyereket nézi, és beszól "Nem vesz levegőt - így ájulnak el az emberek?"

Ekkor kezdtem kicsit kiakadni, mert a srác tök sápadt volt, és éppen almát evett... Na ekkor szóltam a csajnak, hogy hívjon valakit.

És ő halál nyugodtan közölte "Nem. Egyáltalán minek van itt? Én végignézem ahogy összeesik!" És hogy felgyorsítsa a dolgot, odament a tehénhez, kézzel beletörölt a vérbe, és mosolygott, hogy érezni a vérszagot :)

Vicces, mert csak egy piros folyadék, de azóta én sem bírom a vért :)

2017. nov. 6. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Középiskolások még tinik, nem felnőttek. Azért lenne ott a helye. 19 éves még mindig tini.
2017. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert a felnőtt párkapcsolat nem arról szól, hogy mellettem ül és nem tudok összejönni vele. A felnőtt ember dolgozik, fizeti a számláit stb.

Amúgy amikor akár huszon évesek facebook problémáznak itt, az sem felnőtt párkapcsolati kérdés....lol

2017. nov. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!