Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hülyeség nem összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség nem összejönni csúnya nővel, ha mással nincs lehetőség, vagy pedig jól teszem, hogy szebb nőre várok?

Figyelt kérdés
Számomra nem ideális nővel már lett volna lehetőségem összejönni, de inkább választottam a magányt. Jól tettem, vagy követnem kellett volna az emberek többségét, és össze kellett volna jönnöm olyannal, aki nekem nem jön be?

2017. okt. 22. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt tenni amit nem szeretnél a hülyeség.

31/f

2017. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Ezt miért tőlünk kérdezed ? :D

Ha most azt mondom, hogy jól csináltad, akkor nyugodtabban alszol ? De mi van akkor, ha az alattam kommentelő azt fogja mondja, hogy hülye vagy ? Nehéz lesz döntened, nem lennék ha helyedben.

2017. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem díjazom a felszínességet, de ettől függetlenül az a hülyeség, ha csak azért jössz össze valakivel, hogy legyen valakit.
2017. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt talán inkább neked kellene eldöntened.
2017. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha megnyugodtál a döntésedben, akkor helyes volt.

Veregessük meg a válladat?

2017. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

"Soros György szerint a csúnya férfiaknak ne jusson nő. A milliárdos üzletember erről az ördögi tervről Brüsszelben beszélt."


Ön támogatja a Soros-tervnek ezt a pontját?

2017. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hozzád hasonlóan gondolkodom, csak nőként
2017. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.

Olyannal kell lenni, akihez igazán tudsz vonzódni, és akit külsőre és belsőre egyaránt gyönyörűnek tartasz. Különben az egész kapcsolat egy nagy, megalázó hazugság lesz.


22/N

2017. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam. Nagyon szar volt. Azt mondom legyen egy reális álmod és határozd meg mennyit engedsz belőle, lőjél be egy minimum szintet. Te jól laknál ha tányérodon kakás csiga lenne kakaós csiga helyett...???
2017. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!