Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pszichopata pasi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata pasi lehet szerelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid időt voltunk csak együtt, de már ennyi is megviselt. Én szakítottam, mert nem bírtam elviselni a lelki terrort, öngyilkosságra való biztatást (épp mélyen voltam lelkileg alapból is depresszió miatt, csak akkor még én sem ismertem fel), meg állandóan hallgatni, hogy nem vagyok az exéhez fogható még csak távolról se.

Amikor megmondtam, lezártam, vége, kész, akkor megmondta, jó is, mert végig csalt az exével, akivel újra együtt vannak, és én milyen semmilyen, unalmas, szánalmas vagyok hozzá képest.

Letiltottam minden felületen, lecseréltem a telefonszámom és munkahelyet váltottam, hogy sehol se tudjon elérni.

Utólag tudtam meg, hogy még keresett párszor másokon keresztül (ill kiderítette, hol dolgozom most, és otthagyta a telefonszámát, hogy hívjam fel, de kidobtam. Ez bő egy évvel a szakítás után történt, fogalmam sincs, mit akart. Azóta hála az égnek, nem keresett)

Azonban néha még mindig eszembe jut, mi van, ha csak velem volt ilyen, mi van, ha én váltottam ki ezt valamivel, mi van, ha tényleg szerelmes az exébe, akihez jó. Elvégre 2 évet jártak, majd ő szakított a csajjal, és aztán megint összejött vele.

A lányról csak annyit tudok, hogy nincsenek szülei. Az anyukája balesetet szenvedett még mikor a lány kicsi volt, azóta nem tud magáról többnyire, és ellátni sem képes magát, ápolásra szorul, az apukájának meg mindegy a lány. Tehát egyedül van olyan 16-17 éves kora óta.

Szóval, nyilván mögötte is bőven vannak megpróbáltatások, ahogy mögöttem is (nekem apám nárcisztikus személyiségzavarral küzd, tönkretette anyukámat meg a gyerekkoromat, de ennek "hála" ismertem fel a jeleket időben még).


A pasi 99% pszichopata, de legalábbis nárcisztikus személyiségzavarban szenved. Sokkal durvább eset, mint apám, pedig ő sem könnyű eset, leéltem vele 18 évet.


Lehetséges, hogy azonban mégis szerelmes az exébe, és csak engem akart kicsinálni valamiért?

(nemi erőszak, lelki bántalmazás durvább formában)


2017. nov. 6. 18:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem kéne a pasi, ha kényszerítenének se, csak a bántana, ha kiderülne, csak velem volt ilyen, és van más, akivel nem.
2017. nov. 6. 18:46
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem lehet. Pszichopata vagyok nem tudok normálisan szeretni lányokat.
2017. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy nem kéne... Azért írtad ki a kérdést, hogy büszkélkedj a pszichopata kanoddal. De megértem, ti nők szeretitek a vadállatokat, akkor is ha nincs bundájuk.
2017. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos mással sem piskóta, nem véletlen, hogy az exe az exe.

Ez a fickó az általad leírtakon kívül még szadista is és szinte biztos vagyok benne, hogy az exét meg veled példálódzva kínozta hasonló módon.

Azért keresett, mert hiányolta a lelki bokszzsákját.

Felejtsd el örökre!

2017. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a 20 perc alatt két pszichopatás pasi kérdés??? Lol


Amúgy ezek legfeljebb csak magukat tudják szeretni

2017. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet. Te pedig féltékeny vagy, mert még mindig epekedsz utána.
2017. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem epekszem, csak a büszkeségemnek fáj (tudom, nem vagyok sokkal jobb nála)
2017. nov. 6. 19:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeretné őt. Hiszen őt is dobta, aztán a csaj, veled ellentétben visszafogadta. De valószínű, hogy vele is ugyanolyan undorítóan viselkedik, mint veled tette.
2017. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

osztom a többiek véleményét. volt ilyen barátom. abban az egyben megnyugodhadsz, hogy a másikat, többieket is kínozza, ahogy tudja.


erre nagyon jó rávezető jel, ha vissza tudsz emlékezni esetekre, mikor egyedül azért csinált-mondott valamit, hogy rosszul érezd magad.


az enyémnek volt képe még egy évvel a szakítás után is felhívni az itthoni telefonon, mintha tegnap váltunk volna el.

2017. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor most kezdhetsz örülni, mert ennyiből megmondom neked, hogy a szerencsétlen lány szintén olyan alárendelt hajlamú, mint te.(Ugye, jól gondolom, hogy benned is megvan ez?)


Már csak azért is, mert ahogy leírtad a gyerekkorát, abból egyenesen kikövetkeztethető a sebezhetősége, önbecsülése.

A nárcisztikusok pedig csak az ilyenekkel tudnak "jobban" kijönni hosszabb távon.


Egészséges önbizalommal rendelkező ember ugyanis akkor sem marad meg mellettük sokáig.


A más lányt én pedig inkább sajnálom.

2017. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!