Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichopata tud szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata tud szerelmes lenni vagy csak megszállottságot érez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért? Úgy érzed szerelmes vagy?
2014. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, ha lepszichopatázod.
2014. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy szimpla kérdés.
2014. jún. 8. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A pszichopata attól pszichopata, hogy nem érez ilyesmit. Már megint az a szerencsétlen flótás vagy, aki nemrégiben kérdezgette, hogy vajon létezik-e ember, aki képes hosszútávon elviselni egy pszichopatát? Amennyiben igen a válasz, még mindig nem vagy az.
2014. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak egy szimpla válasz. Ebből következik, hogy le kéne írnod végre, hogy rólad vagy másról van e szó.
2014. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A volt barátom antiszociális személyiségzavaros volt. Persze ez csak később derült ki.


Ő azt mondta, szeret, az első napokban (!!) láttam is a szemén. Aztán elkezdődtek a telefonhívások, ha pl. vidéki konferenciára mentem (féltékenység) vagy csak egy volt csoptárssal ebédeltem, aki történetesen fiú volt. Aztán elkezdődött a neki mindent szabad-effektus. Mert neki szabad volt mindent csinálni más lányokkal (azt konkrétan nem csinálta, de azon kívül mindent), míg nekem semmit.


Jó, hogy vége. Szerintem csak megszállottságot éreznek. Azt szokás mondani, hogy nem szeret, nem szorong, nem tanul.

2014. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tud.
2014. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6, nekem is pont ilyen volt az ex.
2014. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tud szerelmes lenni és megszállottságot sem érez, mert egyszerüen nem érez. Arra kell neki a másik, hogy kihasználja, fényeztesse magát vele úgy, hogy a másik észre sem veszi. Tök jól tud játszani, mert míg a legtöbbünket befolyásolnak az érzelmeink és nehéz a puszta tények alapján döntenünk, ö mindig úgy tud dönteni, hogy a lehetö legjobban jöjjön ki belöle.

Kiszívja az életerödet egy párkapcsolatban.

2014. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!