Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pszichopata nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata nem tud szerelmes lenni, de ragaszkodni sem tud?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem ennek az érzelmi állapotát ilyen embereknél, ha éreznek dühöt, vagy szexuális vágyat akkor szeretetet hogy nem tudnak ? Vagy egy pszichopata ember a szüleihez se tud ragaszkodni ? Valamennyire csak mást jelent neki egy barátnő/szülő mint egy random ember.


Azért ez a kategória mert főként a párkapcsolati része érdekel, hogy meg tudja-e szeretni a párját egy pszichopata ember.


2014. dec. 23. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
De, ragaszkodhat. Csak ez éppen a megszállottságában jelenik meg.
2014. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

meg bizony bablevesbe aprítva.

ember meg kétféle van,hasznos meg haszontalan. :D


De nem kell egyből pszichopatát kiálltani,mert nem vagy szerethető.hehe.Magadba keresd a hibát...;)

2014. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 te nagyon hülye, nem róla volt szó :D
2014. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

honnan tudod farok? akár róla is lehetett,ha meg nem hát tanult ujjat.Mert sok ilyen van!

Egy kalap sz*-ar,és a másik a pszichopata.Nem ő a szerencsétlen.

2014. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem a te tiszted elméleteket gyártani. Te csak válaszolj a kérdésre, ha úgy amúgy képes vagy rá.
2014. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az, én tudok szerelmes lenni.

Csak érdekel nagyon, hogy érezhet egy pszichopata.

2014. dec. 23. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
A pszichopaták nem kötődnek senkihez érzelmileg, éppen ezért képesek manipulálni az embereket. Mániákusan ragaszkodhatnak bármihez (személyhez, hatalomhoz, pénzhez), de ez nem érzelmi kötődés.
2014. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!