Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a nők korlátlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nők korlátlanul válogathatnak a férfiak közül netes társkeresőben, mert megjelenik a "kis hercegnő" effektus?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ipHv4-MKim8


Azt hiszem ez a videó mindent elárul.


2017. nov. 7. 00:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne társkeresőzz. Pénz meg egy halom hülyeség.
2017. nov. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a társkeresők a dolgok megrontója. Oda akkor érdemes menni ha túl vagy 4 váláson 5 szívinfarktuson, van 3 gyereked, mind a három nem akar látni, belefáradtál a dolgokba, megélted a rendszerválltást és annak velejáróját, és minden mindegy alapon, minden mindegy már neked csak találj valakit/VALAMIT magad mellé. Ha ezeken nem vagy túl, nagy ívben kerüld a társkeresőket szerintem.
2017. nov. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Abból válogathatnak, amiből válogatni lehet.


Azért egy tekintélyes férfi nem válogatható, mert akkor ő válogat.

2017. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Csinálj egy szelfit a vajnapapaval
2017. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
És akkor csak úgy özönlenek a levelek majd.
2017. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Én akkor nem szoktam válaszolni, mikor a másik a teljesen kitöltött adatlapom és a 6-8 "informatív" képem ellenére egy gondolkodni és magát megerőltetni képtelen fantáziátlan kupac szar. Amíg érzem a gyártósorszagot az üzeneten és azt, hogy bäszott elolvasni, amit írtam magamról, addig válaszoljon a rosseb. Akkor is, ha 100-an írnak, akkor is, ha 1000-en. És nem igazán szokta az egomat növelni az ócska bók, szóval nem hiszem magam hercegnőnek. Egyszerűen csak meg kellene tanulni igyekezni, és nem tömegtermelést művelni, uraim.
2017. nov. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Persze. Minden magyar nore minimum 20 tokeletes, milliomos pasi var.
2017. nov. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Ja, nem, csak kanos, hazas, idiota, szerencsetlen pasikbol van domping.
2017. nov. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Én próbáltam társkeresőn pasizni, hát soha többet. A videót azért se értem, mert gazdag, jóképű, kedves pasit én még ott nem láttam, a felhozatal annyira a béka segge alatt van, hogy nagyon nincs is miből válogatni. Próbáltam beszélgetést kezdeményezni szimpatikus pasikkal, voltak akik csak szexet akartak volna, olyanokkal is összehozott a sors akiknek komoly frusztrációik voltak, az egyik azt bizonygatta nekem milyen eszméletlen gazdag, bármelyik nőt megkaphatná amúgy de olyan is volt aki egy hihetetlen hosszú listát küldött hogy tudja hogy ezek a nők elvárásai majd utána egy hasonlóan hosszú lista hogy akkor neki mik az elvárásai. Nehéz lett volna ezekből választani.


A profilkép tényleg sokat számít, ennek ellenére sok pasi mintha a létező legelőnytelenebb, legidiótább képével akarna csajozni. Nincs is szexibb mint Pityu, aki vasággyal 40 kiló de ott a nyakában a vastag fux és szexin nekidől a Suzukinak. Meg talán kreatívabbak is lehetnének, mint hogy "Szia mizu?" vagy "Szia! Zoltán vagyok 42 éves elvált, kedves, művelt, mackós testalkatú meg akarnál-e ismerkedni velem?". Tipikus másol-beilleszt kezdeményezés. Hiába küldi el ezt 300-szor. Én legalább megnéztem a pasik adatlapját és próbáltam közös érdeklődés alapján beszélgetést kezdeményezni. Pár perccel tovább tart így, az igaz, de talán megérné.


Asszem a mélypont a videóban amúgy a kis hercegnő effektus. Képzeld el hogy naponta rád ír egy csomó ronda nő, fogatlanok, gebék vagy éppen hihetetlen túlsúlyosak, élettelen tekintetűek, akiknek már bárki jó, csak legyen és ők szerinte jó pasi vagy. Ettől te meg akkor kiskirálynak éreznéd magad akik után bomlanak a nők?

2017. nov. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresők még mindig azért nem működnek, mert a két tábor (férfiak és nők) nem ugyanazt keresik ott.

A 99% keresi az 1%-ot.

A legtöbb pasi csak szexre megy, semmi mást nem akar, mint alkalmi szexet. Aki normális kapcsolatot keres, az nagyon-nagyon kevés.

A nők inkább normális kapcsolatot keresnek. (Ha csak dugni akar, elugrik egy diszkóba. De ők már oda se járnak...)

Akad, aki szintén csak egy farkat akar, de ő a kisebbség.

A két tábor pedig keresi azt a bizonyos tűt a szénakazalban. Amíg rá nem un.

2017. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!