Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szeretitek, ha hercegnőként bánnak veletek a férfiak?

Figyelt kérdés

Arra értem, ha ismerkedési fázisban vagytok egy férfival és így kezel titeket.


A kérdést azt juttatta eszembe, hogy mostanában sok olyan választ olvastam nőktől, hogy "nem, ez nem kell, elég, ha simán csak emberként kezel".


Ha "csak" emberként kezel, akkor abból hogy tudjátok azt érezni, hogy különlegesek vagytok a számára? Mert a nőknek erre az érzésre szükségük van.


Próbáljuk már meg ezt letisztázni. Akkor a hercegnőket megillető bánásmód nyerő a hölgyeknél vagy sem?



2017. máj. 28. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Örülnék, de nem lenne szügség rá, ha úgy kezel ahogy egy nőt illik. De ha hercegnőként kezelsz valakit, akkor ne csak ismerkedéskor bánj úgy vele.
2017. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezt sajnos maguk se tudják, mint ahogy sok mást sem az ismerkedésben.

Ezt csak azok a férfiak tudják elmondani akiket lepattintottak, a nők, vagy éppen megszerezték a nőt, és megtapasztalták mit hogy.

2017. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem nyerő, és sosem lesz az. Különbözőek a lányok, van akinek túl sok, van akinek nyálas, van aki nem igényli egyáltalán. De ezzel nem fog senki bevágódni, az biztos.


F

2017. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert nem vagyok se kislány, se hercegnő hanem csak egy proli a panelből és büszke vagyok rá. Normálisan kommunikáljon az jön be ;)
2017. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj, hogy tudatosan igen, az jönne be, aki tisztel, megbecsül, de valahogy mégis mindig olyanokba zúgok bele, akik rosszfiúk. Remélem ezt egyszer kinövöm, mert túl sok jóra nem vezet, kapcsolat céljából :D

20L

2017. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég, ha nőként bánik velem. De ha hercegnőként bánna, akkor én is hercegként bánnék vele.
2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Valaki leírhatná mit jelent a hercegnői bánásmód mert ezt soha nem értettem.

Ami engem illet én azt szeretem ha figyelnek rám lehet a pasival beszélgetni nagy kínos csöndek nélkül lényegében bármiről ha figyel olyan formaságokra mint hogy néha megdicsérje a ruhám hajam stb és szeretem ha előre engednek kinyitják az ajtót ilyesmi. Szeretem ha a srác nem egy barlangban nőtt fel és megtud értelmesen szólítani és nem erőszakolja rám magát. Erre jó példa a párom. Ami nagyon megfogott benne hogy mindig figyelte mire hogy reagálok nem támadott le. Az első csókunkra nem is emlékszem viszont az első majdnem csókra nagyon. Meg volt az érzés a hangulat elkezdett hajolni felém de a végén megadta a lehetőséget hogy döntsek csók lesz vagy csak megpuszilom. Ha az első adandó alkalommal nyomul nem jövünk össze.

2017. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jahhh, aztán meg a fele királyságot..., mi!
2017. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Ne hallgass Erikára, hazudik. A prolik nem is ismerik a "kommunikálni" szót. Max azt szövik bele két anyázás közé, hogy "infravörösgázkromatográfiástömegspektrométer". :D

30/f

2017. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 Amikor a randi(k) teljes időtartama alatt azt érzed, hogy körülötted forog minden, a pasi a tenyerén hordoz, a kedvedre akar tenni. Udvarias, figyelmes, tisztel, úriemberként viselkedik, végighallgat, kíváncsi rád, a lényed érdekli, de mindezt úgy, hogy a férfias mivoltában végig megmarad és nem hódol be. Nyilván ez lenne a normális, csak mivel a világ sem az, ezért talán ez a bánásmód is egyes nőknek már "sok" lehet.
2017. máj. 28. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!