Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvárom a kölcsönös tisztelete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárom a kölcsönös tiszteletet, "hercegnő" lennék?

Figyelt kérdés

Teljesen természetes, hogy egy kapcsolatban már az ember egy idő után előszeretettel szivatja a másikat, fingik is előtte, miegymás -amit mondjuk ismerkedés idején nem biztos, hogy be merne játszani.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az ember ne adja önmagát, de úgy gondolom, vannak normák, amik a nőt nővé, a férfit meg férfivé teszik neveletlen bunkó helyett. Nem az első olyan esettel találkozom egy beszélgetés vagy randi során, mikor konkrétan hercegnőnek vagyok kikiáltva, vagy anyuék kis tüneményének, mert mondjuk szóvá merem tenni, hogy az illető jöjjön már mellettem és ne úgy magyarázzon hangosan kb. karnyújtásnyi távra, mintha nem ismerne, vagy teszem azt, komoly témáról van szó, amit eredetileg ő hozott fel és elpoénkodja/a szavamba vág, én meg vagy szóvá teszem (inkább tréfásan), hogy "hé, még nincs ám vége" vagy inkább elterelem a témát és olyanról beszélek, ami tipikus "small talk", ha már ennyire nem akar semmiben elmélyülni (vagy esetleg untatom), de akkor meg megsértődik, hogy miért nem mondom el, meg minek "sértődtem be". Vagy mondjuk szóvá teszem/látszik rajtam, mert pofákat vágok, mikor előveszi a mobilját és nekiáll írogatni valakinek (semmi elnézést és hasonlók, csak úgy megszokásból). Vagy ha mondjuk úgy érzem, hogy buta, olcsó nőként kezel (értem ezalatt, hogy már az első randin célozgat a szexre, meg hogy vajon én hogyan/mit szoktam csinálni és hasonlók) és nem veszem a poént és válaszolok ezen a szinten, hanem inkább tartom a keretet, ami nekem a tisztelet jele, pont, mint az, hogy meghallgatom, rá figyelek, és sorolhatnám.


És erre rendszerint megkapom, hogy hercegnő vagyok, meg olyan, aki "a f_szt is zsebkendővel fogja csak meg" és társai. Nem azt mondom, hogy nem lehet elengedni egy-egy keményebb poént az első randin, vagy mikor még csak beszélgetünk, vagy nem lehet "játszadozni", flörtölgetni, célozgatni, húzni a másik agyát, de szerintem ezt lehet anélkül is, hogy a másikat lealacsonyítanánk vagy tapintatlanok lennénk.


Vagy szerintetek is túlzás, hogy ilyesmit várok (pontosabban hogy ilyesmiért szólok finoman) és tényleg túlságosan "kényes" vagyok? :D Nem tudom, nekem valahogy egy ilyen viselkedés nem tartozik épp egy férfihez méltónak, de kinek mi.

20l


2017. máj. 28. 01:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
+1 neked kérdező
2017. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
4%

Rohadt rövidre zárnam. Ha valaki nekem olyant mondana, hogy a "lofaxt is zsebkendő el....". Akkor azonnal rugnam ki. Ez még soha nem fordult velem élo, de nem is ismerkedtem soha suttyó prolikkak.

Ha neked ez jó, akkor tedd.

2017. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azt szerencsére csak egy mondta, akit le "empátiátlan köcsgöztem", mert felidegelt azzal, hogy minden második szavamba belevágott. :D De a "kényes hercegnő" és a "túl komoly" azért gyakori.
2017. máj. 28. 01:20
 4/30 anonim ***** válasza:
21%

A legtöbb egy kivétellel amit írtál jogos teljesen, a gyakorlati példák közül.


De az első randin szexre való célozgatást nem teljesen értem. Te az első randin ha a másik kezdeményez, akkor nem szoktál mondjuk belemenni a csókolózásba, mondjuk ha már lezajlott pár óra beszélgetés?

Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt és már az első randin csókolóztunk egymással, aztán az ötödik randin feküdtünk le először.


Másik, hogy a végén írtad a "férfihez méltó" dolgot. Hány éves korúakkal szoktál randizni általában? Mert erről az jutott eszembe, hogy talán túlságosan is magadhoz korban közel álló fiúkkal randizol, akiktől mondjuk tényleg kevésbé várható el igazán felnőttes, férfias viselkedés. Most csak tippelek (és cáfolj meg nyugodtan), de szerintem nálad elég szűk a korhatár, amiben ismerkedsz másokkal.


22/L

2017. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Interferencia ***** válasza:
100%
Ez alapján teljesen jogosak a gondolataid, bár ne feledjük, hogy a saját szempontodból olvashattuk a leírást.
2017. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem szeretek keretet szabni, hogy "most akkor ne legyen csók" és hasonlók, inkább arra értem az ilyen szexszel kapcsolatos megjegyzéseket, ami tényleg ez a "rádmásznék" szint.


A korosztályban lehet, igazad van, de én tényleg nem tudok nálam sokkal idősebbekhez vonzódni. :/ 24-26 évesekkel szoktam inkább ismerkedni.

2017. máj. 28. 01:25
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Bocsánat, de ha az első randin azt kérdezi valaki, hogyan szeretek szexelni, az repül. Szerencsére vannak normális pasik is, nem csak kanos barmok.
2017. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Tokeletesen igazad van. Ha ilyen ferfival talalkozol, akkor biztos, hogy csak lyukra vadaszik, es mivel latja, hogy toled ezt nem kapja meg, ezert megprobal megalazni. Ne vegyel a szivedre semmit az ilyen neveletlen ifjoncoktol. Te csak tarts ki, legyel "hercegno" es tudd, hogy sajnos meg sok bekat kell "megcsokolnod" addig, mig valamelyik "kiralyfiva" valik.
2017. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

6:Értelek.


Ja a 24-26 az teljesen jó. Azt hittem már így látatlanba hogy 20 éves vagy és mondjuk ilyen 19-22 éves fiúkkal ismerkedsz. De 24-26 évesektől már tényleg el lehet várni egyfajta férfiasságot, férfiséget valóban.

2017. máj. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%

A processzor órája azért tudja hozni a szilícium rezgéseit és annak felhangjait, mert van benne szilícium. Értsd úgy, hogy viszonyítási alap. Ha nem lenne ott a szilíciumkristály, akkor erőlködhetne, hogy 1gHz, 3gHz, nem lenne mit eltalálni. Lehet, hogy benned is csak az "utasításkészlet" van, de szilíciumkristály nincs. Meg kéne vizsgálnod magad, rendelkezel-e azokkal az értékekkel, amit egy férfitól elvársz. Ha igen, akkor ne az ilyen lyukkártyás tuskókkal ismerkedj, ha meg nem, akkor dolgozz kicsit magadon és növessz magadnak kristályt vagy gerincet, neked hogy tetszik. Azért vagy királylány, mert ezeket alanyi jogon várod el, úgy, hogy közben nem úgy viselkedsz, nem vállalod a következményeket amik ezzel járnak. Behódolsz, megalkuszol ezzel feladod az emberi méltóságod. Így tisztelet helyett gúnyolódnak veled.

"szavamba vág, én meg vagy szóvá teszem (inkább tréfásan)"

Pl itt. Dacára annak, hogy zavar, hogy a szavadba vág, jópofizol és folytatod, mert neked "mindenáron" kell egy hapsi. Ezek apróságnak tűnnek, de rá kell szánni az energiát és komolyan megmondani, hogy zavar és szeretnéd, hogy figyeljen rád mert te olyat keresel. Ha meg mégegyszer a szavadba vág, te szóltál és otthagyod a búsba. Ez csak egy szitu, de gondolkodj el egy kicsit, hogy másban is ilyen vagy-e és ha igen, akkor változtass, ha eredményeket szeretnél.

30/f

2017. máj. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!