Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne ha bevezetnék a szexkommunizmust?

Figyelt kérdés
Rengeteg rendes jófej pasi van aki nem jut nőhöz mert a nők csak a férfiak felső 20 százalékából válogatnak. Erre lenne megoldás a szexkommunizmust. Minden hónapban a szingli férfiakat és nőket összesorsolnák hogy alkalmi párokként megosszák egymással a szexuális erőforrásaikat. És akkor az állam által kötelezve lennének hogy kielégítsék egy szextársukat. Kevesebb lenne a kétségbe esett ember a világon.

2017. nov. 7. 10:52
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
93%

20-as... hát ha azt nézzük, mit tart az átlag gyk-s válaszoló átlagosnak vagy az alattinak... egy szimplán nem szimmetrikus arcú nő átlag alatti lassan, vagy ha rövid a haja.

De amúgy több férfiismerősöm is van, aki tényleg csak a 10/10-es top nőknél próbálkozik (jóindulattal átlagos kinézettel, vagy az alattival), aztán sír, hogy minden nő foglalt / felszínes / tahó...

2017. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
93%
Kevesebb kétségbeesett pasi lenne talán, meg egy csomó nő akit lényegében megerőszakolnak állami támogatással. Inkább a halál.
2017. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ezek a kétségbeesett férfiak simán elmehetnek hivatásoshoz havi 1x pl., az mindenkinek win-win. Ha nem túl válogatósak a csaj kinézetét illetően, annyiből bőven kijön, mint a havi cigijük, tv-előfizetésük a csóróbbaknak is.
2017. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
5%

#21


Na, ez a rövid haj is pont egy olyan dolog, ami simán elkerülhető lenne.


Az arc meg erősen szubjektív dolog, nagyon kevés a valóban ronda arc (Zámbó Árpi, Kiszel Tünde, Vadai Ágnes stb.)

2017. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
93%

24.


Oké, hogy elkerülhető lenne... de azért lássuk be, egy rövid hajú nő, ha nem ronda az arca, nem átlag alatti. Azt csak a síró pasik mondják, akik meg akarják ideologizálni, hogy jaj, ők nemcsak a szépekre hajtanak, amikor meg rohadtul igen.


Plusz kérdés, kinek miért van rövid haja. Van, akinek hülyén nő, van, akinek a hosszú nem áll jól, van, aki sportol, és azért vágatja le. Most csak azért, mert random sírós Kálmánnak bekerüljön az átlagos rubrikába, rakasson be műhajat, vagy mi van?

2017. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
91%

25. vagyok


Plusz azért a rövid haj azért nem az a kategória, mint a zsíros haj, ápolatlan arc, kirohadt fog, hogy olyan nagyon egyértelmű lenne, hogy ez gáz, és nem kéne. Sőt igazából nem is egyértelmű, csak pár síró srác csak a 20 kiló póthajjal rendelkező Zimány Linda-típusú csajokat tartja nőnek meg az alapnak, amivel kezdene.

2017. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
0%

Várj, most mit értesz "rövid" alatt? Én az ilyen borzasztó padödő hajakat ami pár centis max, vagy az ilyen "menő punk" hajakat.


Ez pl. NEM rövid ami képen látható nőnek (fickóval nem kell foglalkozni) van: [link]

2017. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
69%

27-es, sokan már azt is annak tartják. Én sem a kopasz fejű meg a 200 kilós archoz 1 mm-esre nyírt pinkre gondoltam. Hanem olyanra, mint a linkelt, vagy rövidebb kategóriából már ilyenre is azt mondják, hogy "ezt még szódával se, nőietlen, fujjj":


[link]


[link]


[link]


Egy ilyen hajnál már megértem azt, ha vkinek ez nem nőies, de attól még messze nem az átlag alatti kategória ilyen arccal:


[link]


[link]

2017. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Álmodban. Ha ezt bevezetnék, hirtelen nagyon sok kamu pár alakulna.
2017. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

#28


Akkor semmi gondom a rövid hajjal, egyedül a két utolsó ami kicsit fura, de ez még mindig nem az a "nagymamahaj" amire én szoktam utalni, az ugyanis ILYEN:


[link]


Na ez már rossz, bár itt minden az. A középkorú nők egy része imád ilyet vágatni, amit sosem fogok megérteni, hogy ez mitől jó. Bár itt más dolgokkal is komoly problémák vannak.


És igen az ilyen pármilis "keményvagyok" hajak még amik rosszak, igazából férfiaknál is (kivéve aki azért csinálja, mert kopaszodik, sokkal szimpatikusabb, mint előrefésülni azt a pár szálat ami maradt a la Mézga Géza)

2017. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!