Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne ha bevezetnék a szexkommunizmust?

Figyelt kérdés
Rengeteg rendes jófej pasi van aki nem jut nőhöz mert a nők csak a férfiak felső 20 százalékából válogatnak. Erre lenne megoldás a szexkommunizmust. Minden hónapban a szingli férfiakat és nőket összesorsolnák hogy alkalmi párokként megosszák egymással a szexuális erőforrásaikat. És akkor az állam által kötelezve lennének hogy kielégítsék egy szextársukat. Kevesebb lenne a kétségbe esett ember a világon.

2017. nov. 7. 10:52
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Jó, a "Szomszédok Etus" haj az tényleg megér egy misét... de ez inkább társadalmi okokra vezethető vissza. A nőknek beleverték az agyába 50-60-70 évvel ezelőtt, hogyha már gyereket szültek, férjhez mentek, akkor nekik elsősorban feleségnek és anyának kell lenni, és ha tetszelegni akarnak, akkor elkönyvelték őket erkölcstelennek és a szájára vette őket az egész város. Közben meg ugye apuka meg csalta őket fiatalabb nőkkel, de az teljesen normális. Aztán ez meg így kb. átörökítődött generációkon keresztül, csak most már azért csinálják ezt, mert "hát a nagyinál, anyunál is úgy volt", meg csak simán elmennek a legolcsóbb fodrászhoz, ha már teszem azt, szülés után elkezdett hullni a hajuk, olyat akarnak, amit gyorsan meg lehet szárítani kölök mellett... csak ugye a legolcsóbb fodrász az, aki rövid hajat csak ilyet tud vágni, csinosabbat nem, mert nincs meg hozzá az érzéke.
2017. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
49%

[link]



Nekem ilyen hajam van ez a szomszéd Etus? :D Akkor most megyek és elásom magam, mert nincs seggig érő tucat ombre hajam :D

2017. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Te már felajánlottad "szexuális erőforrásaidat" rászoruló homoszexuális férfinak?
2017. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

#33


Bocsi a felszìnessègèrt, de mindig azt mondják, hogy azèrt nincs senkim, mert pl. kövèr vagyok, vagy szegèny... Mèg itt is utolèr a megfelelèsi kènyszer.

2017. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
32, azt én az előző válaszoló óvónénis képére értettem. Nyilván a belinkelt haj az messze nem ez a kategória, mert igényesen van megfodrászolva, modern.
2017. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem meg az lenne a jó, ha az agybeültetést vezetnék be.
2017. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nem lenne jó, hogyha bevezetnénk a nemi erőszakot. Márpedig olyan emberekkel kényszerből dugni, akihez nem vonzódsz, az az.


Arról nem is beszélve, hogy mi van a melegekkel, leszbikusokkal, aszexuálisokkal? Ők meg pláne nem akarnának ellenkező nemű partnerrel lefeküdni.


És mi van a nemi arányokkal? A fiatalok között több a pasi, az idősebbek között meg több a nő. Tehát egy rakás fiatal pasi öregasszonyokkal kéne, hogy dugjon, mert neki már nem jut fiatal nő. Szóval szerintem ők sem ugrálnának az örömtől.

2017. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Már mint legalizálnád a nemiereőszakot.

"És akkor az állam által kötelezve lennének hogy kielégítsék egy szextársukat. " Úr Isten, te beteg vagy ember !


Én ezt semmikép nem támogatnám az 100 pedig F vagyok.

Kb mint ha v ki bemenne a lakásodba elvenné a pénzed és ennyit mondana.

Hát mit nézel mit ? Kommunizmus van minden közös ide azt a tárcát !

2017. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Eddig a politika rovatot boldogítottad, hogy a bánatba keveredtél ide?

Szerintem te vagy a Wartburgos.

2017. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
"Na, ez a rövid haj is pont egy olyan dolog, ami simán elkerülhető lenne." - Vagy igen, vagy nem. Ismertem egy kislányt, aki sugárkezelést kapott és kihullott miatta a haja. Folyton kendővel kötötte be a fejét, hogy ne látsszon a kopaszság.
2017. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!