Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadható áltmeneti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható áltmenetileg alkoholba fojtanom a bánatom és dohányozni visszautasítás miatt? Lehetőleg pozitív dolgokat szeretnék hallani és cselekedni, nem akarom magam ennyire rosszul érezni.23/F

2017. nov. 7. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
inkább szánalmas, ha ennyire gyenge vagy
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Meg szeretnék erősödni. :(
2017. nov. 7. 19:45
 3/19 anonim ***** válasza:
És ez min fog segíteni? Változtat valamin? Más lesz valami? Semmi. A más hülyesége miatt miért teszed tönkre magad?! Ha meg valamibe fektetni akarod az energiádat, akkor arra ott a konditerem. Ott még pozitív eredménye is lesz, közben a feszkót is levezetheted.
2017. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Fejtsd már ki, h az alkohollal és a cigivel mitől is leszel "erős"? :D Erre kíváncsi vagyok. Pont az ellenkezőjét közvetítenéd ezzel a viselkedéssel
2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Visszautasítás miatt? Még akkor megérteném, ha az asszony megcsalt volna vagy hirtelen szakított volna veled, de nehogy már amiatt, mert egy ribkó nemet mondott neked...
2017. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elkezdtem kondiparkba járni, de ilyen lelkiállapotban kínszenvedés minden egyes mozdulat. :( Nem motívál már, hiába hogy képes vagyok 20 fekvőt lenyomni a kezdeti 4-5 helyett.
2017. nov. 7. 19:49
 7/19 anonim ***** válasza:

Inkább csak halmozod a problémákat.

Átestem ezem. Az alkohol átmenetileg elhiteti veled, hogy minden oké.

En eljutottam odáig két hónap alatt, hogy fél üveg bor nélkül nem tudtam elaludni, reszkettem, rosszul voltam.

Csak rosszabb lesz tőle minden.

2017. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ribkó, és pont nem érzem erősnek emiatt magam, csak még gyengébbnek.
2017. nov. 7. 19:51
 9/19 A kérdező kommentje:
Fizikailag, szellemileg egyaránt.
2017. nov. 7. 19:51
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem van jobb elfoglaltság is mint ez. Inkább elköltöd a pénzed ilyen szemetekre? És akkor pénzedből is keveseb lesz, plusz barátnőd sincs.. Szóval, mivel vagy előbbre?

Amúgy nőként tanácsolnám, h szedd össze magad, csak mert elutasítottak. Ez mindenkivel már megtörtént, nem te vagy az első, ne játszd már a hattyúk halálát. Nagyon kiábrándító egy pasitól és valószínű ilyen gyenge lelkűvel össze sem jönnék, mert mindent ennyire a szívére venne... Olvass kicsit az önbizalomról. Csomó cikk van fent neten, könyvek. Látod, abból a pénzből amit cigire és szeszre költenél el, abból vegyél önbizalomtuningoló könyveket.

2017. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!