Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Azt a fiút akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Azt a fiút akit elutasítotok/nem írtok neki vissza neten ( facebookon), s ha azután személyesen menne oda hozzátok, akkor is visszautasítanátok?

Figyelt kérdés
A személyes megkeresésben lehetnek e olyan pozitív dolgok ( például élőben helyesebb ,mint képeken, beszédből leszűrhető inteligencia), amelyek a netes ismerkedésben nincsenek meg?

2016. máj. 10. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem jártam még úgy, hogy aki neten semennyire nem volt vonzó, az élőben vonzóvá vált volna. Nekem fordított tapasztalatom van, hogy neten érdekesnek mutatta magát, aztán élőben nem tudta hozni azt, amit neten előadott. Akivel élőben tudok beszélgetni, abból online is elő tudom húzni ezt. Ehhez a többi csak hozzáadódik élőben, már kinőttem abból a korból, amikor a netes beszélgetés köré tarka képeket szőttem.
2016. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ês kicsit félni is elkezdenék tőle. Nem érti a nemet, tudja, hol talál meg személyesen és nem sajnálja az időt és a fáradságot befurakodni az életembe.
2016. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Eleve a fb-os megkeresés nem tetszik, élő találkozás sokkal jobb. Szerencsére nem volt sok, max 1-2 ember.
2016. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ijesztő lenne. Ha valakit elutasítok, az tartsa tiszteletben. Ha ezek után megkeresne, tuti nem akarnám jobban megismerni, betegesnek tartanám.
2016. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, nem erre számítottam, azt gondoltam, hogy a személyességnél tisztább, és őszintébb képet más nem adhat.
2016. máj. 10. 23:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha a személyes megkeresés volt az első megkeresés.

De ha egyszer elutasítottak, nem fogják megváltoztatni a döntésüket, az hogy felkutatod őket személyen meg tényleg meg is ijesztheti a másikat.

Ha ismered őket személyesen, eleve úgy szólítsd le őket, ne neten keresztül...

2016. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, ha online beszélgetés során megegyezünk valakivel személyes találkozóban, akkor persze, a személyes találkozás több képet ad, viszont nem biztos, hogy sokat javít, én nem indulok neki illúziókkal a személyes találkozónak, 30-asként ehhez már vén róka vagyok. De ha már eleve elutasítom a találkozás lehetőségét, akkor csak még rosszabbul jönne ki, ha még nyomozgatna is utánam és felkutatna. Volt már olyan esetem, hogy csak azért távoztam valakinek a közeléből kerülőúton, hogy ne tudja, hol lakom.
2016. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Alapból baromi kellemetlen lenne nekem, és unszimpatikus is, hogy valakit visszautasítok (tök mindegy milyen formában), és az illető ismét bepróbálkozik (tök mindegy, milyen formában).

Ezat mutatja, hogy nem tiszteli a döntésemet, hogy lesz-rja, mit mondtam neki korábban, nem mellesleg kicsit azért ijesztő is, hogy valaki nem ért egy elutasító válaszból.

Szóval ne jöjjön oda élőben, mert első esetben elutasítom, másodjára már le is írja magát előttem.

2016. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Plusz egy észrevétel a Facebook üzenetekről, ha valaki nem ismerősöd, és úgy írsz neki, nem biztos, hogy azonnal látja, mit írtál. Kap egy értesítést, de azt sem biztos, hogy akkor, amikor te írtál neki, előfordul, hogy még utazik egy kicsit az üzenet a rendszerben.

Én most pár hete kaptam meg egy ilyen üzenetről egy értesítést, amit egyébként novemberben küldtek el.

2016. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Of course, hogy elutasítanám. Nyilván nem véletlen volt az, hogy korábban elutasítottam.
2016. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!