Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért volt az, hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt az, hogy egy lány számomra pozitív jeleket küldött felém, de amikor megkérdeztem, hogy Facen visszajelölne-e, nemmel felelt?

Figyelt kérdés

Csupán aznap tudtunk találkozni, mert két külön suiba járunk és nincs közös ismerősünk. (Tudom a Facebook profilját és miatta mentem el akkor a sulijába, mert addigra már nagyon megtetszett nekem.) Nekem még nem volt barátnőm, nem is próbálkoztam eddig senkinél sem rajta kívül.

Ha egy barátnőjének írnék, az mennyire eredményezhetne később rossz dolgokat nála? A hozzá hasonló korú lányok, miket gondolnátok egy ilyen srácról, ha rátok írna? Ő 17/l (nemsoká 18 lesz), én 20/f (a születésnapjaink közt 4 nap a különbség)



2017. jan. 16. 16:06
 1/10 anonim válasza:
Milyen "pozitív jeleket" küldött?
2017. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor elment mellettem, sokat nézett; az egyik filmvetítésnél haverom észrevette, hogy nagyon néz engem a lány, aztán amikor odanéztem, elkapta a tekintetét és kicsit hátrébb dőlt, így már csak nagyon feltűnen tudtam volna őt nézni; amikor kérdeztem tőle valamit egy programmal kapcsolatban, segítőkészen megkérdezte, hogy tudom-e, hogy hol van az a terem, mert szívesen megmutatja; meg megkérdeztem, hogy ő-e az a bizonyos X.Y. és eközben, és a Facebook profilos dolognál nagyon mosolygott.
2017. jan. 16. 19:54
 3/10 anonim válasza:

Az attól függ, számított-e rá.

amúgy lehet, hogy csak zavarba jött a kérdéstől, és ezzel ,,mentette ki" magát. Nézd meg, hogy a kérdés után, hogy viselkedik a közeledben. Ha zavarban van, ez történhetett.

2017. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két külön suliba járunk, baráti társaságunk sem egyezik. Azért mentem oda, mert megtaláltam Facebook-on és nagyon megtetszett nekem.
2017. jan. 29. 18:59
 5/10 anonim válasza:
még mindig nem jelölt vissza?
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is tudhatja szerintem, hogy én vagyok, mivel elfelejtettem bemutatkozni, rejtett a profilom az ismerőseim elől is, nem posztolok és képeken sem szerepelek.
2017. febr. 1. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Az azért érthető, hogy valaki nem jelöl vissza egy arctalan profilt. Ha gyanítható, hogy az illető nem tudja kik vagyunk, azért egy levél szokott érkezni, hogy ezt tisztázza. Pl. nem tudom vagyok-e olyan szerencsés, hogy emlékezz rám... :D - de inkább ilyen, tudod, ekkor és itt találkoztunk, így nézek ki, ezt csináltam. Amúgy a csajok szeretnek keríteni (pasit a barátnőnek), szóval jól is elsülhet, mert olyan "romantikus"... :)
2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor írtam neki, amikor bejelöltem, ami szeptember végén volt. Október közepén volt a tali. És ha a barátnője is emiatt nem állna velem szóba Facen? Ismeretlenül mégsem akarok elé menni és az idejét rabolni úgy, hogy azt sem tudom, mikor érne rá, meg melyik nap mikor végeznek. Ha egy csaj írna ennek a barátnőnek, akkor abból milyen rossz dolgok sülhetnek ki?
2017. febr. 2. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet még egy közvetítőt bevonni, különösen ha nő az illető. Az sokkal romantikusabb, ha a "hódoló" maga próbálkozik, egy plusz nőtől teljesen elvész ez a fíling, az olyan "fura". Nehéz elmagyarázni miért...
2017. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha csak annyit írna az egyik csaj haver a kiszemeltem egyik barátnőjének, hogy egy srácnak bejön az egyik barátnője és segítene-e benne? Névtelenül menne ez az elején, de ha benne lenne, átküldené a csaj haver a profilomat. A profilom kinézete miatt gondoltam erre. Viszont egyből én is beszélnél a barátnővel, ha bejelölne és segítene.
2017. febr. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!