Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy így érezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy így érezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szerintetek előfordulhat az, hogy valaki megutálja az egész randizás, társkeresés és ismerkedés színjátékot? Mert én mostanság egész egyszerűen úgy érzem, hogy annyira sokszor futottam már bele csalódásokba és átverésekbe, hogy elment a kedvem az egésztől. Ha arra gondolok, hogy bárkivel akárcsak találkozni kéne, úgy érzem, undorodok az egésztől. Tudom, hogy megint csak lefutjuk a köröket, elpazarlom az időm és pénzem és aztán csak átver. Más is érzett már így? Vagy csak szimplán megutáltam az összes nőt a túl sok álszent miatt, akikkel eddig találkoztam? 22/f



2017. nov. 8. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Azt érzel, amit akarsz, randizni meg nem kötelező, így nem értem a problémád.


Ha belefáradtál, ne randizz, koncentrálj másra.


Ha meg mégis randiznál, javaslom, hogy jobban válogasd meg a randipartnereidet.

2017. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

1. Hát, ha soha nem tanulsz a hibáidból és folyton ugyanazokat követed el, arról nem a nők tehetnek, hanem te!

2. Az, hogy te mit érzel az Magánügy.

3. Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

4. Zsák a foltját mindig megtalálja.

5. Csak azt tudod észre venni a másikban, ami benned is megvan.

6. Siránkozás és önsajnálkozás helyett inkább foglalkozz önismerettel!

2017. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy már vagy 1 éve nem randizok, mert elég volt belőle. Csak néha, amikor egy nő elhív, akár személyesen, akár neten, egész egyszerűen nincs kedvem, mert tudom, hogy úgyis ugyanaz lesz, mint mindig. Akkor meg minek pazaroljak pénzt és időt rát.
2017. nov. 8. 12:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha friss csalódásod van, akkor persze, létezhet. Amúgy meg nem értem, miért kell ilyen kérdést kiírni.

Vagy azért írtad ki, mert valaki épp randira hívott, és nem akarsz menni?

Én mondjuk nem szoktam kihagyni az ilyesmit, de te tudod.

Nem kell mindjárt szíved-lelked beleadni.

Tarts érzelmi távolságot. Csak úgy menj el, mint egy üzleti tárgyalásra. Aztán ha már látod, hogy bízhatsz benne, akkor utána jöhetnek az érzelmek.

Tudom, könnyű ezt mondani..


22/F

2017. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

" egész egyszerűen nincs kedvem, mert tudom, hogy úgyis ugyanaz lesz, mint mindig. "


Ha már ennyire jó jós vagy, hogy tudod a jövődet, akkor légyszi, priviben írd már le nekem az eheti 5-ös lottó nyerőszámait.


Ha pedig se nem vagy jós, se nem vagy jedi, akkor meg ne legyél már ennyire pesszimista és h..lye.


Egyébként pedig azt vonzod be, amire leginkább összpontosítasz. Ha az jár állandóan a fejedben, hogy "úgyis ugyanaz lesz, mint mindig" akkor úgyis ezt fogod kapni, mert ezt szeretnéd!

Vonzás törvénye!

2017. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez a bevonzás egy akkora kamu dolog. Régebben mindig örömmel álltam hozzá és élvezettel csináltam az ismerkedést, de manapság már elment tőle a kedvem. Főképp azért, mert annyi időm sincs rá, hogy hetente eljárjak randizgatni, mert nem olyan a munkám. Csak a legtöbb nő ezt se érti meg. Ezért nincs kedvem, akár üzleti tárgyalásként hozzáállni se. Mert úgyis nyávogni fog, hogy nem érek rá eleget, nem vagyok otthon eleget. Arról nem is beszélve, amikor hónapokig várat, hogy majd elmegyünk randizni, amint van ideje, erre semmi. De ha közben megkérdezem, hogy nem lenne-e jobb, ha hagyjuk egymást, akkor lebasz, hogy miért nem vagyok képes várni rá, amikor velem akar lenni. No comment. Ezekből van elegem. A fölösleges ideg meg nem kell ,mert amúgyis emberekkel foglalkozom, így nincsk edvem idegesíteni magam ezeken.
2017. nov. 8. 13:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Tehát hitegetnek, aztán nem lesz belőle komoly kapcsolat? Ez a problémád?

Szerintem a netes társkeresés veszélye ez. Ha emberekkel foglalkozol, lehet jobb lenne onnan keríteni valakit.

Nem biztonságos ez a net, tudod, messziről jött ember, azt mond, amit akar.

Én is belefutottam már ebbe.

2017. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ez a bevonzás egy akkora kamu dolog."

Nem kamu, de hidd csak azt. Azt hiszel, amit akarsz, csak olykor téves gondolatokban hiszünk, és azt hisszük, hogy az igaz, miközben nem.


"Főképp azért, mert annyi időm sincs rá, hogy hetente eljárjak randizgatni, mert nem olyan a munkám."

Akkor meg mit hisztizel itt? Ha nincs időd a nőre, akkor meg minek neked kapcsolat?


"amikor hónapokig várat, "

Hát, ha vagy olyan h..lye, hogy hónapokat várj, arról se a nő tehet, hanem te. Nem szépen kell körülírni, hanem határozottan kijelenteni, hogy ezt fejezzük be és kész. Pont.

2017. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7


A munkahelyen ismerkedtem meg vele, nem neten. Netről senkivel nem voltam még sehol. A bevonzás meg akkor fordítva miért nem működik? Ha úgy érzem ,hogy igen, ez kell nekem és nagyon örülök, hogy végre valakivel vagyok, akkor miért nem jön össze? Ennyit róla. Várni meg azért vártam rá, mert előtte pont azért nyávogott, hogy a pasik bunkók és soha egyik se vár rá. Ha nem vártam volna, akkor megint én lettem volna a bunkó, aki otthagyta őt.

2017. nov. 8. 13:39
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
22 évesen temetik magukat egyesek. Meg ezek a nagy kijelentések, megutáltam az összes nőt, tehát a nőrokonaidat is? Másokat megerőszakolnak, megvernek mégsem nyivákolnak ennyit.
2017. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!