Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy egy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy csúnya sikertelen férfi a PUA tábor után sikeres lesz a jobb nőknél is?

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én már voltam PUA táborban (szégyen!), de régen én is bekajáltam ezt. Az ég világon semmi nem változott, viszont 160 ezer forint átvándorolt az én zsebemből a lehúzós köcsög zsebébe.

És nem csak én lettem lehúzva, a tábor alatt 21 férfiből senkinek sem sikerült semmi egy bulinegyedben. Egy csók nem sok, annyi nem csattant el az egész tábor alatt senkinek Siófokon.

2017. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ugyan az leszel utána is, csak kevesebb lesz a pénzed.
2017. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Nem. Egy csúnya sikertelen férfi egy PUA tábor után nem csak, hogy szintén csúnya sikertelen férfi marad, hanem még nevetségessé is válik. Hidd el, hogy olyan saját magukat menőnek titulált tagoktól akik a PUA -t nyomatják semmi jót nem fogsz tanulni amivel egy értelmes lányt fel tudsz szedni. Az alapvető PUA elv úgymond még nem is hülyeség, hogy legyél magabiztos és határozott, mert ez valóban hasznos az életben. Viszont azok a dumák, praktikák amik elhangzanak pár ilyen videóban vagy pedig irományban, na az merő szánalom.
2017. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a PUA tábor olyan mint egy videojátékban varázserőt használni. Semmi köze a valósághoz.


V templomba járni mert akkor te "jobb ember leszel" így a garázsban is ülhetnél hátha Bugatti Chiron lesz belőled.


Kamu az egész.

2017. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről néztem videókat youtubeon, egy full átlag pali épp közhelyekkel bombázta a hallgatóságot, ne beszélj fura, emelkedő hangnemben, hanem egyenletesen, mert hülyének néz a nő.. TÉNYLEG? NA NEM MONDOD. De maga mellé állított valami egész tűrhető pitsát, aki mint egy bólogatós kutya helyeselt mindent, így a balfácán hallgatóság számára hitelesebb és érdekesebb lett a dolog gondolom.

A tanfolyam után nem csak csúnya leszel, de balfax is. Többet érsz vele, ha azt a pénzt egy plasztikai műtétre költöd, és megcsináltatod mondjuk az orrod, vagy egy jó fodrászra, pár ruhára :D Vagy esetleg egy vagy több tanfolyamra költöd, képzed magad, fejlődsz, jobb munkád lesz, több önbizalmad, intelligensebben beszélsz...

2017. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abból a pénzből vásárolhatnál pár új ruhát, beülhetnél egy igényes fodrászhoz, vehetnél valami normál parfümöt, elmehetnél bulizni, stb., stb... jobban jársz, hidd el.
2017. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
vagy annyi pénzből vehetsz egy jó videokártyát, és le vannak szarva a nők D:
2017. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Max. úgy tudom ezt elképzelni, hogy elhiszi pár ürge ott, hogy ez működik, és biztosabb lesz magában, ha előtte ilyen tipikus "bocs, hogy élek emberke volt"... ami mindig pozitívum, és biztos, hogy lesz olyan helyzet, amiben bejön (de az a szám sem annyira drasztikusan nagyobb). De hogy a PUA-tól majd mekkora sikere lesz... hahaha. Főleg amilyen baromságokat tudnak ott tanítani...
2017. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pua egy pénzlehúzó baromság, aki elhiszi, az ugyanolyan hülye, mint aki hisz a gyógyító kristályokban, celebek étkezési tanácsait követi, akiknek pedig semmi képzettségük ehhez, vagy elhiszi a before-after képeket a fogyitablettáknál meg akik azt hiszik, tényleg meg lehet tanulni két hét alatt angolul tanulókártyákkal. Aki ezeket elhiszi, ostoba, és férfiak is tömegesen nevetnek ezen, nem csak nők.



Egyszer láttam egy képet, ahol puásoksorban vonultak, ez jutott eszembe róla:



https://www.youtube.com/watch?v=RPAc-vIY6b0



Az a baj, hogy a nők tanácsit baromságnak nevezitek, lekezelően válaszoltok, de pénzt adtok egy hozzátok hasonlóan nő nélküli, idiótának, mert az ő ötleteit elhiszitek. Majd egy férfi, aki szintén szerencsétlen, megmondja, mit kell akarniuk a nőknek.



Azon kívül a pua lekezelő a nőkkel. Itt eddig bárki bármire azt mondta, pua táborban tanulta, az olyan volt, hogy például vegye vissza a nő önbizalmát, beszéljen vele lekezelően meg ilyenek. A PUA amúgy úgy nyilatkozik a nőkről, mint ösztönkancákról, akiknek se hallásuk, se látásuk, maguk se tudják megállapítani, mi tetszik nekik, aztán ezután a viselkedés után csodálkozol, hogy puára kell járnod. Mondjuk nekik nem is érdekük, hogy becsajozz, mert akkor nem mész el legközelebb. Elveszik a pénzed, és egyetlen kulturált, értelmes, tanult nő se járna egy olyan emberrel, aki horoszkópokban hisz, az ásványok gyógyító erejében hisz, tagadja a finnugor nyelvrokonságot, homeopátiás gyógyszereket szed, és ebbe a sorba illeszkedik be a pua is. Komolytalan az egész, és komolytalan embernek tűnsz tőle. És nem azért mert nem tudsz csajozni, hanem mert egy hiszékeny idióta vagy, mint aki vegán bőrtáskát vesz meg lájkolja a neten a beteg kislányt, mert attól meggyógyul.



Komolyan mondom, és mi az, hogy eltüntetni a pasit? Mintha elásnád a veranda alatt. Egyszer téged még nagyon megver valaki.



Tessék, itt vagytok:



https://www.youtube.com/watch?v=q8zwIphm5r4

2019. jún. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!