Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti elhinnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elhinnétek, ha egy 10/10-es bombázó azt mondaná, hogy borzasztóan szeretethiányos?

Figyelt kérdés

Az a típus, aki minden férfi vágyálmában szerepel, bárkit megkaphatna, de már hosszabb ideje szingli, mert szeretetre vágyik és amíg ilyen jellegű, őszinte közeledést nem érez, addig nem megy bele a randizásba. És sajnos - a szépség átka, ugyebár - nem túl gyakran érez ilyesmit, amikor férfiak próbálják megkörnyékezni, viszont azt, hogy könnyű kaland célpontja, annál gyakrabban.


Ti elhinnétek, ha egy ilyen nő ezzel a panasszal állna elő? Hogy minden ujjára találna pasit, de ő valami "másra", valami emberibbre vágyik? Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 8. 18:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

nálunk a suli legjobb csaja ilyen volt, nagyon szép mosolygós közvetlen lány (kicsit husis, de nekem azaz ideálom), mondjuk engem a mosolyával fogott meg akkor amikor azt se tudtam ki ő

sokan nem mertek közeledni felé, én megtettem, igaz elég macerás módon de megoldottam :)

ő is mondta, hogy vágyik kapcsolatra, magányos...

talán életem legnagyobb hülyesége volt, hogy végül elcsesztem ezt a dolgot szándékosan


ismerek most is olyan lányt aki nagyon szép, de szeretethiányos, sajnos nem passzolunk, mert teljesen mást keresünk


24F

2017. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Amíg a csaj nem jön rá, hogy ebben az esetben neki kellene kezdeményeznie, addig kár belé a szó.
2017. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

Attól függ milyen kontextusban mondaná. Ha egy netes társkeresős kamu női profil, aki valójában el akar neked "adni" valamit, és a bankszámlád adatai felől érdeklődik, akkor annak nyilván nem hinném el :D

Ugyanúgy egy olyan csajnak sem akit ismerek, és tipikus hisztis, nyafogós csaj. Ez ugyanolyan, mint az, hogy "nincs egy normális pasi", aztán rá két nappal összejön egy utolsó bunkó, de jóképű kigyúrt állattal.

Mindazonáltal nem kizárt, hogy egy szép csajnak szeretethiánya legyen, csak olyan ritka mint a fehér holló.

2017. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

Persze elhinném, de nem érdekelne, hogy mint mond, csak az ahogy kinéz.


Ha jól rémlik, volt is már hasonló, de korrekt voltam vele, mert a tudtára adtam, hogy szerethet. Megengedem, de osztoznia kell még pár csinos fiatal kis csajjal a nagyságomon.

2017. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 A troll megérkezett :D
2017. nov. 8. 18:52
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha már érzem a csókját a számon akkor elhinném.

40F

Én is szeretet hiányos vagyok, de a nők ezért gonosznak tartanak, csak mert nem élek egyedül :P

2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem ezzel a panasszal egy modellként is dolgozó férfi ismerősöm állt elő. Elege volt, hogy a legtöbb nő csak "azt" látta benne és senkinek nem kellett hosszabb távra.

Az igazán szép külsőnek ez az ára.

Neked panaszkodott?

2017. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem, nem hinném el. Ilyen népszerű emberrel nem foglalkoznék (legyen az nő, vagy férfi) mert nem tudnak értékelni és megbecsülni.
2017. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem tesz érte, panaszkodás helyett?
2017. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze (ha látszik rajta, hogy őszintén mondja).
2017. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!