Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a csajt aki nagyon tetszik nekem és lehet hogy én is neki? Bővebben lent! 20/F.

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és tetszik nekem nagyon egy 18 éves lány. Már nagyon sokszor láttam már szemeztem is vele sokat. Ma 1 buszon mentünk haza felé de csak 2 megállót mert ő le szállt mert ott lakik. A buszon végig őt néztem és néha-néha ő is rám pillantott. Mikor le szállt és sétált haza felé én a busszal el mentem mellette és mosolyogtam rá meg integettem is neki és ő pedig vissza mosolygott rám. Sajnos kicsit szégyenlős vagyok ilyen téren. Nem tudok róla semmit sem sem a nevét sem hogy melyik házban lakik. Csupán ma az egyszer jöttem vele haza délután egy buszon. Nagyon ritkán néha reggelente hétköznapon mikor reggel suliba megyünk akkor jön azzal a busszal amivel én. De akkor barátnőjével jön néha és néha egyedül. Hogyan adhatnám a tudtára hogy nagyon be jön nekem??? Légyszíves segítsetek nekem!!! Előre is nagyon szépen köszönöm!!! 20/F.

2017. ápr. 11. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál, már tudja, hogy tetszik neked. A lányok mindent látnak!


Én a helyedben úriember lennék, odamennék hozzá és azt mondanám, hogy: Szia! Én x vagyok. Meghívhatlak valamikor egy kávéra/vacsorára/ebédre? Szívesen megismernélek.


Nem kell túlbonyolítani.

2017. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Már többször láttalak és szimpatikusnak tűnsz, szívesen megismernélek téged. Józsi vagyok."
2017. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát jó csak mint írtam kicsit szégyenlős vagyok. Nem hiába nem szóltam hozzá tegnap sem csak néztem. Látjátok tegnap is csak a buszról mertem neki integetni. Amúgy ma volt diáknap és nyertek tombolán 4 darab ilyenémet kupont:


Ez az eleje:


[link]


Ez pedig a hátulja:


[link]


Na és Egerben a plázában van ilyen Douglas bolt ahol ezeket be lehet váltani. Talán ezekkel is lehetne valamint kezdeni felé nemde??? Segítsetek!!!

2017. ápr. 12. 14:03
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Hát jó csak mint írtam kicsit szégyenlős vagyok."


És akkor mit szeretnél? Szedjük fel neked? Tudod, szégyenlős koldusnak üres a tarisznyája. Szóval keresd meg gyorsan a tökeidet, ha akarsz a csajtól valamit. Senki sem úgy kezdte, hogy tudott csajozni. Mindenki félt a pofára eséstől. Aztán mérlegre tette, hogy mi a fontosabb; a csaj, vagy a hülye félelme?

2017. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Jólvan igazad van a sarkamra kell állnom és oda kell mennem hozzá!!! De a kuponokkal mit kezdjek???
2017. ápr. 13. 07:53
 6/33 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a vonat már el is ment!!! :((( Ma ahogy jöttem haza edzésről busszal látom hogy ott sétált a járdán kézen fogva és csókolózva 1 ki nyalt csávóval. Most már csak azt nem értem hogy miért mosolygott rám mikor integettem neki a buszról 3 napja???
2017. ápr. 13. 16:25
 7/33 A kérdező kommentje:
De azóta van másik lány!!! Az szingli és vele már Facebookon el kezdtünk ismerkedni. Őt élőben még életemben nem láttam de amúgy 3 utcányira lakik tőlem csaj azt nem tudom sajnos hogy pontosan melyik házban. Noss??
2017. ápr. 15. 07:24
 8/33 anonim ***** válasza:
" 1 ki nyalt csávóval. " Mindig aszt hittem, hogy a nőket kell kinyalni. Ha már integettél, olyan szégyellős nem lehetsz. Majd ráérzel. Közelebb mész, és megfogod a derekát. Úgy is megérzed, mit kell tenned.
2017. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen ha nem tudod hogy mit jelent az nem az én bajom de ez a szó a fiatalok körében eléggé ismert. Le nyalt haj, stb... de mint mondtam azóta új csaj van a láthatáron!!!
2017. ápr. 16. 07:24
 10/33 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi lett az új csajjal.
2017. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!