Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők túlnyomó többsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők túlnyomó többsége miért ilyen hihetetlenül motivált, karrierista és legtöbbször szép? Szóval tökéletes.

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok 24 éves, sokszor végignézek azokon a csajokon, ahol tanulok illetve kíváncsiságból gyakran böngészek a facebook-on és azt vettem észre, hogy manapság a csajok nagyon magasra tették a mércét azzal, hogy szinte mindegyikőjük tökéletes. Nézegettem fogorvos, közgazdász, orvos vagy jogász csajok adatlapját és a nagy többsége hihetetlenül csinos, okos, motivált és pénzes. Most is néztem egy fogorvosi klinika honlapját, dolgozik ott vagy 4-6 iszonyatosan okos fogorvos doktornő és mindegyik hihetetlenül gyönyörű. Azon már nem is csodálkozom, hogy a pasijaik is hasonló kaliberűek (menő mérnök/informatikus). De majdnem minden csajra ez jellemző. Látom az egyetemen is mennyire hemzsegnek a leendő elitista, nagyvilági csajok (akik már másodévesként pénzintézetekben/multi cégeknél végeznek gyakornoki munkát), akik természetesen ugyanolyan menő pasikkal bratyiznak és olyankor felteszem magamnak a kérdést, hogy gyenge képességű (jelen állás szerint 6 év tanulás lesz a hátam mögött mire el fogok végezni egy sima BSc-t), csóró (életem során eddig kb. 150 ezret kerestem alja diákmunkával) és ráadásul előnytelen külsejű (kisfiús alkat) srácként én mennyire távol állok ezektől a csajoktól (meg úgy mindenkitől). Ilyenkor joggal érzem azt, hogy a társkeresés nem más, mint advanced állásinterjú és karriermenedzsment, ahol még a genetika is nehezíti a helyzetedet. Ilyenkor tényleg nem tudom magamat hibáztatni, hogy még szűz vagyok.

2017. nov. 8. 20:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ne röhögtess már :D a legtöbb egyetemista csajnak halvány gőze sincs h mit akar kezdeni az életével...
2017. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem jártál még külföldön.
2017. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: Miért milyenek a külföldi csajok? 3/4-ének 2 diplomája van és rengeteg köztük a cégvezető? Bár sejtem, hogy náluk még ezredannyira sem lenne esélyem főleg, hogy az angollal is eléggé hadilábon állok.
2017. nov. 8. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hol tanulsz, mert én nagyon nem ezt látom :D

Persze, sok szép csaj van az egyetemeken, meg egy csomó átlagos meg alatti. Harmadéves vagyok gazdasági szakon, rengeteg szaktársamnak fogalmam sincs róla mihez akar kezdeni miután végez. Nem megy mindenki gyakornoknak, sok diákmunkás mekiben, tescoban, esetleg eltartják még a szüleik. Motivált is erős, sokan csak egy diplomát akarnak. Gazdasági karon ezt főleg érzem, egy jelentős része a hallgatóknak csak azért jelentkezett, mert hogy ezt könnyű elvégezni és egész jól lehet vele keresni. Az egyetlen motivációjuk, hogy a végéig elbukdácsoljanak és meglegyen a papír. Vannak okos hallgatók, de hihetetlen buták is. Van pár csaj, akik pl nagyon szépek, de megszólalnak és csak nézek, hogy egyáltalán hogy kerültek ki a középiskolából. Nem kell ennyire hasra esni az egyetemista csajoktól, nagyon vegyes a felhozatal.

2017. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, én el tudom neked hinni, de ez szerintem azért van, mert az előnytelenebbek nincsenek annyira előtérben. A Facebook, Instagram, meg a többi mind csinos csajokkal van tele, gazdag pasival, külföldi nyaralással. De ez kevesebb mint a 10%. A többiek csak egész egyszerűen nem mutogatják magukat. És a szép csajok nem mindig okosak, sőt... többségük buta mint a föld, nem véletlenül anyagiasak, mert az az egyetlen érték számukra, ezért vannak a pénzes bunkó BMW-s pasikkal. És én is szűz vagyok. :D 21F
2017. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4: " Te hol tanulsz, mert én nagyon nem ezt látom :D "

Debreceni Egyetem.


De gondolom Bp.-en meg hatványozottan jellemző a fentebb említett dolog élén a Corvinussal. Ezek a csajok számomra egy totálisan elérhetetlen kasztnak számítanak.

2017. nov. 8. 21:00
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Eleve halálra van ítélve az a világ, ahol ezek a dolgok különlegesnek számítanak. Alap dolognak kéne lennie minden ember számára, hogy motivált, építi az életét, vannak céljai és tesz az elérésükért. Most ez tényleg ennyire különleges dolog? Ne csináljátok már... Ahogy azon is csodálkozom, hogy van akinek még újdonság, hogy a legtöbb ember jól néz ki, van mindenkiben valami vonzó, szép.
2017. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: Miért lenne alap dolog? Nem mindenkinek vannak jó képességei (vagy stabil családi háttere), hogy elvégezzen egy egyetemet és nem mindenki talpraesett, hogy fényes karriert építsen ki magának már a húszas évei közepére. Inkább az a szomorú, hogy manapság mindenkinek óriási áldozatokat kell vállalnia (diákhitel, stressz, burnout) annak érdekében, hogy az emberek ne egy senkinek bélyegezzék meg (mert akinek nincs diplomája azt majdnem ebbe a kategóriába sorolják) és ezáltal ne kerüljön a társadalom perifériájára.
2017. nov. 8. 21:29
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
A diplomának egyre kisebb jelentősége lesz. A munkatapasztalat fog a legtöbbet számítani. Mellesleg lassan a diplomásokat nézik le, hiszen nem valami nagy ördöngősség elvégezni az egyetemet. Sokkal jobban előtérbe kerülnek például a szakmunkások társadalmi megítélés szempontjából is pár éven belül. Főleg, hogy háromszor annyit keresnek, mint a diplomások többsége.
2017. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert sajnos egyre gyakoribb jelensèg, hogy a nő tartja el a fèrfit.
2017. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!