Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, "pasizzak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, "pasizzak" ha inkább otthon ülős tipus vagyok? 20/L

Figyelt kérdés

Exemet Tinderen ismertem meg, az előtte lévőt pedig itt gyakorin :D


Eléggé otthon ülős tipus vagyok, ha van párom, vele szívesen mászkálok, de szingliként nem szeretek. Így hogyan ismerkedjek? Mert ha màr kettesben vagyok az adott személlyel, nagyon nyílt vagyok, könnyen teremtek kapcsolatot, csak hát nehéz eljutni eddig a pontig...


2017. nov. 9. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ismerkedj velem ;D
2017. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor marad a net. Bármilyen közösségi háló, esetleg munkahely vagy barátok/ismerősök barátai/ismerősei. Vagy végső esetben válogathatsz a most neked érkező privátok között.
2017. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Várj 5 évet és a Mars lesz a te asztalod.
2017. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, 29/N, inkább otthon ülős vagyok, ha egyedülálló vagyok :/ én is ismerkednék
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is otthonülős vagyok, kivéve amikor nem :D

de én csak megfelelő lánnyal ismerkednék :)


szerintem neten társkeresőn, vagy a hobbid által, már ha van :)


24F

2017. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj fel társkeresőre.

Gyakorlatilag még ha egy teljesen átlagos, vagy akár átlagon aluli nő is vagy, akkor is tolongani fognak utánad a férfiak. A te feladatod már csak annyi lesz, hogy megtaláld közülük a kapcsolatnak való alapanyagot.

(Jótanács: ne a napbarnított férfiistenek közül válassz, mert azok csak meghúznak és otthagynak!)

2017. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hogy vannak pasijaid ha csak otthon ülsz a sült képzelt galambjaiddal?
2017. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszabb ***** válasza:
27%
Nem tudlak sajnálni.
2017. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam ezzel egészen addig a pontig, amikor eldöntöttem, hogy ez így nem mehet tovább. Már csak azért sem, mert álmaim vannak, család, gyerek stb...És ehhez ki kell mozdulni, át kell lépnem a komfortzónámat (tudom ez mára egy divatkifejezés lett, de szerintem van benne igazság). Persze csak egy bizonyos szintig és nem szabad szembe menned az elveiddel!


Én jó pár hónapja határoztam el, hogy változtatni fogok, hiszen mindig ugyanazzal a társasággal jártam el, ugyanoda és nem nagyon ismerkedtem, való igaz: kezdett unalmassá válni, hogy már 3. éve ugyanaz a szituáció. Én is olyan voltam, mint te. De otthon ülve elképzeltem, hogy fogom felnevelni a képzeletbeli lányomat, akit Dórának fogok hívni, hogyan alakítom ki a számára megfelelő környezetet és a támaszt, mind anyagilag és érzelmileg, ha nem ismerek meg másokat, más élettörténetét. Mit mesélek majd a fiatalkoromból neki? Kikkel találkoztam? Be kell valljam ez elszomorított, így a négy fal között. Ekkor határoztam el, hogy ki kell mozdulnom, minden nap többször is. Azóta csatlakoztam egy sportklubhoz és egy tánctársulathoz és nem bántam meg. Jelenleg több és intelligensebb! emberrel vagyok beszélőviszonyban mint bármikor máskor. Javaslom, gondolkodj el, mit szeretnél az élettől, mert egy életed van és az évek csak telnek és telnek. Ezt nem párkapcsolati szempontból mondom neked, hanem életviteli megközelítésben. Hiszen mint mondottam - bizonyos határokon belül -, de bármit megtehetsz az életedben és ez csak rajtad múlik, nem korlátoz senki, valósítsd meg amit szeretnél, de ezt sajnos nem lehet a szobában.


25F

2017. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is inkább otthon ülős vagyok. De néha egyedül is elmegyek sétálni, csak úgy, mert jól esik:D Nyáron, este. Neten nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy megismerjek valakit, akivel összejövök. Persze semmi sem lehetetlen. :)


Egyébként... akár itt, gyakorin. :) Egyszer már összejött. Vagy Facebook, felkeresel olyan csoportokat amiknek érdekel a témája. Megint csak érdeklődéshez fűződően felkeresel honlapokat, amiknek a fórumain talán lehet valamit összehozni. Ha játszol, akkor játékban is akár.


23/f

2017. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!