Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ebben az esetben? ( Lent )

Figyelt kérdés

Nos a párkapcsolati dolgok mindig is nehezen mentek nekem. Legfőbb problémát az első lépés okozza, vagyis hogy hogy keveredjek beszélgetésbe.


20F vagyok, és jelenleg egyetemen tanulok műszaki karon, ahol a nő ritka, mint a fehér holló, viszont a többi karról, koliban rengeteg lány van, simán tudnék ismerkedni, de nem tudom hogy hogyan kezdjem el.


Sajnos eddig ismerkedés kezdés terén csak internetes tapasztalataim vannak, viszont alapjáraton nem mondanám magam szerencsétlen fiúnak. Nem vagyok csúnya, sőt általában örömmel ( de nem nagyképűen ) nézek a tükörbe, én elégedett vagyok magammal e téren. Na visszatérve az internetre. Eddig komolyan csak ott ismerkedtem. 2 lánnyal el is jutottam találkáig, és bár kesobb egyikkel sem jöttem össze, mindkettővel volt második randi, ahol aztán közölték hogy meg az exuket szeretik, nem tudják elfelejteni. Sőt, már barátnőm is volt, interneten ismertem meg, gyönyörű volt a lány, közel 2 éves kapcsolat lett belőle, ami már véget ért. Na szóval ezekkel csak azt akarom mondani, hogy szerintem nem vagyok szerencsétlen élőben sem, pláne hogy akivel 2 évet jártam, annak én voltam az első szerelme. ( Ő is nekem ).


Azonban ha lehet akkor már melloznem az interneten keresgelos kapcsolszerzest, mikor az egyetem-kollegium környezetében vagy 1000 lány van, akikkel ismrrkedhetnék. Amint már mondtam, a gondot az okozza, hogy élőben még nincs tapasztalatom, és ötletem sincsen, hogy hogy kezdjem el, pedig csak az első lépés kellene. A baráti korom sajna ebben nem tud segíteni, és nem is nagyon szeretem az ilyen tömeges bulikat, inkább a kis pár fős társaságokat-ismerkedest preferálom. A legjobb talán az lenne, ha véletlenül " muszaj " lennr szobaerednem egy lánnyal, hogy aztán már tudjam folytatni, vagy talán ha az első néhány sor interneten menne, és utána talalkoznank. Tudom, nem igazán összeszedett a szövegem, de remélem hogy kapni fogok tanácsot, meglátast, építő kritikát.


2017. okt. 11. 00:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg még annyi, hogy nekem inkább a nyugodtabb, visszafogottabb, nem partyarc lányok jönnek be ( mivel én is ilyen vagyok )
2017. okt. 11. 00:26
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem erre nem nagyon van recept. Ha nem a partiarc lányok jönnek be, akkor tényleg jobban jársz, ha egyetem, könyvtár, később munkahely környékén nyomulsz. Kocsmában nekem már könnyen megy néhány ital után, de azok a lányok... hát olyanok is. Tisztelet a kivételnek! :D


Szerintem legegyszerűbb, ha kitalálsz valami kérdést. Te jársz oda te jobban tudod. Nem láttad xy tanárt?

Vagy ilyesmi. Utána meg tovább kell görgetni a beszélgetést, ha látod rajta, hogy vevő rá.


Sajnos nekem is kiesik ez a komfortzónámból, de ha nagyon tetszik valaki, akkor összeszedem a bátorságom. Nem fog a sült galamb a szánkba repülni. Nem vagyunk "sztárok", hogy a lányok kezdeményezzenek nálunk. Talán az a leginkább járható útja, ha olyan lányoknál kezdesz, akik kevésbé tetszenek, így nem stresszelsz annyira rá. Ja és ne add fel néhány kudarc után! :)

2017. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt. Az a baj, hogy sok lányt látok, de lánnyal kb nincs is közös órám, előadásom. Az en tapasztaltam, hogy nem szabad görcsösen keresni, mert az nem fog menni, viszont ha csak vársz és semmit sem csinálsz, akkor semmi sem lesz. A legjobb az lenne, ha sokat lennék lányokkal, de nem azért mert barátnőt keresek, csak úgy :)


Mondjuk ez a kezdetben beszélgess olyan lányokkal akik nem tetszenek, jó ötletnek tűnik. Náluk biztos, hogy lazább lennék és nem stresszelnék be :)

2017. okt. 11. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!