Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nőknek alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek alapvetően rossz a mentalitása?

Figyelt kérdés

Már nem az első férfi ismerősöm próbált szerencsét külföldön, persze nem mosogatóként. És eleinte mindenki azt jövendölte nekik, hogy kint bizony, férfiként nem találnak nőt, mert a k-európai férfik örök kárhozatra vannak ítélve külföldön. Tehát csak magyar nő az aki szóba áll magyar pasival.

Ennek ellenére, mégis 1 hónap idő alatt kb. találtak még hosszú távra is helybéli nőt is, angolban is, németben is és Svájc-ban is.

A legutóbbi azzal indokolta, hogy más a nők mentalitása kint. Már azt is értékelik ha egy férfi akar valamit az életben "élni, nem csak túlélni", és a nőt nem egy háziállatnak tartja "a nőnek a konyhában és a kölykök mellett a helye". Mert hogy ez a családmodell ott, és sok nő menekül ez ellen, és inkább választ párjának egy k-európai pasit aki szintén nem tud azonosulni ezzel.


Másnak is vannak ehhez hasonló tapasztalatai külföldi nőkkel?


2017. nov. 9. 22:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is oldódott a férfitöbblet problémája. Menjetek, szerezzetek nőt magatoknak külföldön!
2017. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen, lehet h a külföldi nők nem olyan nagypofájúak mint a magyarok akik talpraesetten leosztják a férfit ha az nem csinálja jól a dolgát!:DDD Vagy a magyar péniszméret misztikum érdekli a külföldi nőket a magyar pasikban, vagy a kinézetük tetszi, mert sok külföldi nem olyan nagyszám, de latin nőket nem gondolnám, ki tudja.
2017. nov. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
@20 Igen, általánosságban sajnos a magyar lányok valóban el vannak szállva külföldiekhez képest, főleg ha pasikhoz való viszonyulásról van szó. Tisztelet a kivételnek!
2017. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%
Tesókáim, nem tudom, hogy milyen nőkkel voltatok együtt, de én nem tapasztaltam ilyet a barátnőimnél. eEső sorban magatokat vessétek meg, hogy összejöttetek egy ilyen lénnyel, mint ahogy leírjátok a nőket.
2017. nov. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha "külföld" alatt olyan országokat értesz, mint Ukrajna, Románia, Albánia, meg a végtelen orosz sztyeppe vastagon átitatva Vodkával, akkor érthető.

Esetleg Egyiptom, Szíria, stb.

2017. nov. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
#20 ezt a “Magyarországon a legszebbek a nők” témát szándékosan félreértelmezitek. Ez nem azt jelenti, hogy Magyarországon minden egyes nő szép, hanem azt, hogy átlagban több itt a szép nő, mint sok más országban, és ebbe nem tudtok belekötni, mert ez így is van, nem csak én látom ezt a nagyvilágban, hanem külföldi, Magyarországra látogatott ismerőseim is ezt mondják, sőt egyik Németben élő unokaöcsém szerint az ő sulijában még a legszebb lányok is itthon csak átlagosnak számítanak. Alig várja mindig, hogy hazajöhessen csajozni :D De egyébként ez alapvető tény, hogy minél keletebbre mész Európában, annál szebbek a nők, persze ez alól kivétel mondjuk Románia(meg északra is nagyon sok szép nő van, Skandináviában, Oroszországban, ellenben pl Angliában, Svájcban, Németben a többség ronda és igénytelen).
2017. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Határozottan igen. Eddig két normális nővel volt "úgy" dolgom életemben, mindkettő külföldi volt.
2017. nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Diavolino44 ***** válasza:
87%

En kulfoldon elek, s valahogy nem ezt tapasztalom.

Egy helyi, mindig a helyi pasit fogja valasztani, akarmilyen hulye is az illeto. az, hogy azonos kulturabol szarmazik az nagy elony, s nemcsak azert mert a nyelvet mindketten anyanyelvi szinten beszelik.

A magyar nok, otthon is szives valasztjak a kulfoldi kolbaszt, kulfoldon meg szinte kotelezoen. S ennek leginkabb az anyagiak az oka, a helyi pasinak, van egy normal egzisztenciaja, s elete, s ez vonvo a magyar nonek. Mo-on azert valasztja a kulfoldi past, mert kaland.

Azert nem panaszkodom, bar az egyik oka, ez, hogy a hatam kozepere, se kivanok tartos kapcsolatot, hogy az itteni, szingli, ertelmes es csinos magyar nok szama 0,01.

Viszont a kaland mentalitas minden nemzetu, noben benne van, igy nekem ket szex kapcsolatom van, fiatal, jomodu, arab es finn csajszival.

2017. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Még hogy a kelet-eu. pasi az, aki nem cselédnek tartja a nőt :D. Ezen jót kacagtam.

Sztem max. az lehet a szitu, hogy itthon jobban válogattak, aztán ugye a fülükbe ültetett bogár miatt lejjebb adták a szintet kint. Vagy egyszerűen pechesek voltak itthon.

2017. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!