Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alapvetően rendben lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően rendben lenne az életem más területeken, de barátnőm még 30-hoz közeledve sem volt. Pedig a vágy és a hiány egyre nagyobb és már ott tartok hogy másra sem tudok gondolni, semmit sem tudok élvezni. Mi értelme így élni?

Figyelt kérdés

Ezen kívül kb mindent kipróbáltam már az életben amit szerettem volna. És barátnőt is próbáltam már minden féle módszerrel keresni, de max csak havernak vagyok jó.

Hiányzik a csók, a szeretet, az ölelés, a séta, a közös programok, az hogy vigyázzak valakire és kezd elviselhetetlen lenni a tudat hogy nekem ebben lehet hogy sohasem lesz már részem.


2017. nov. 10. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
csúnya vagy?
2017. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megfogalmaztad már valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

Magaddal, belsőddel meg vagy elégedve?

Hasonló a hasonlót vonzza. Zsák a foltját mindig megtalálja.

Mit teszel azért, hogy legyen párkapcsolatod? Milyen csajokkal ismerkedsz?

2017. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami mentális vagy pszichés problémád van?


Amúgy nem vagy még lekésve semmiről.

2017. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Férfi85 ***** válasza:
Én is igy voltam 26 évesen anno.Elmentem egy prostihoz mert engem nagyon feszélyezett a csajozásban hogy szüz voltam. Aztán nagyon sok csajozos szakirodalmat olvastam a neten sok ilyen van fent. Megtanultam férfiként viselkedni, megértettem a nők viselkedését, hogy milyen hibáim voltak régen és gyakoroltam. Lett is barátnőm azóta több is már, többé már nem probléma az ismerkedés, ha megváltoztatod a hozzáállásod szinte bárkit meglehet hóditani.
2017. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Így még nem mondták és én sem gondoltam volna régebben hogy csúnya vagyok, de annyi visszautasítást (bocs nem vagy szimpi...blabla) kaptam az utóbb időben, hogy már lassan semmi önbizalmam, motivációm, bátorságom odamenni egy nőhöz és kezdem azt hinni hogy tényleg csúnya vagyok.

Pszichés problémám nem volt, de félek hogy emiatt majd kialakul.

Alapvetően mindenféle lánnyal próbálok ismerkedni és nincsenek nagy elvárásaim.

2017. nov. 10. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező foglalkozása: notórius hazudó és internetes troll.
2017. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyalkalmas szexet én is össze tudok hozni. De már az sem boldogít.

Netről meg fogalmam sincs mit olvassak, mert nagy része hülyeségnek tűnik, meg csak az embert akarják lehúzni ezekkel az oktatóanyagokkal is.

2017. nov. 10. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Ezt mire alapozod?
2017. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehettek ennyire bénák? Most jön az a rész,hogy a nők a külsőre mennek,nem vesznek észre blabla.De ha láthatatlan vagy,ne várj csodát.Sokan meg azt kérdezitek,miért a nők a kezdeményezőbbek.Legyetek már férfiak!Előszőr magadban keresd a hibát,ne legyél nyuszi.Egy nőnek nem kellenek olyan pasik akik mellett nem érezhetik magukat nőknek.És itt egyáltalán nem a pénzről van szó.Le kell venni egy nőt a lábáról elsősorban a magabiztosságoddal!
2017. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!