Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ennek hatása? Vagy van...

Lesz ennek hatása? Vagy van ennek bármi értelme hogy csinálom? Ha edzőterembe fogok járni meg aerobic órákra napi 2óra nagyobb lesz a várt hatás? Júniusra lesz nagyon komoly látható eredménye?

Figyelt kérdés
Újév óta mindennap edzek most februárra odajutottam hogy mindenből 300db-ot csinálok (bocsi van amit csak angolul tudok) crunch, jumping jack, felülés, fekvőtámasz, squats, triceps dips, 2perc plank. Az étkezésem átállítottam egészséges dolgokra: banán, műzli(mazsola, zabpehely kukorica pehely de nem az édesített csoki trutyis hanem az egyszerű) narancs alma rizs kivi uborka, retek, paradicsom. Reggelim: vagy egy banán meg egy narancs vagy műzli egy banánnal. ebéd: párolt zöldség csirkemellel vagy rizs 125g csirkemellel, vacsora egy banán ami az edzés előtt van 20perccel és edzés után egy pohár tej, Max kalória bevitelem egy napra 1500kcal. Viszont még semmi változást nem látok, vagy is igen mert 42es volt a méretem és feljön rám már egy 38as is. Márciustól tervezem hogy edzőterem + aerobicos(zumba, alakformálás, fitnes, órák tehát napi 2óra edzés hétfőn kedden szerdán és szombaton csütörtökön meg itthoni 300as szettek. Sajnos sulizok mindennap hétvégén meg dolgozok a suli miatt napi 3órákat utazok, ezért eléggé korlátozott vagyok. Ezért így van megoldva az edzős napjaim. ÉS áprilistól szeretnék fehérje port meg zsírégető tablettát szedni (bodybuilder shopban lehet kapni) van értelme? Kérlek segítsetek. Nem csak fogyni szeretnék ezzel hanem alakot formálni és teljesen megváltoztatni az életmódom, de nem tudom hogy jól csinálom.

2016. febr. 22. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Elobb edzed tul magad mint hogy lefogynal ugyhogy nem lesz heti 3 ora edzes esetleg napi 1 ora aerobbal egyutt tokeletes de abbol is eleg heti 3 is
2016. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy jelenleg izomerősítés történik kiemelt izomcsoportokra, azaz a zsír elégetése mellett izom felépítés is történik. Mivel az izom nagyobb sűrűségű, mint a zsír, azért kisebb térfogatot jelent ugyan, de változatlan, vagy alig csökkenő tömeg mellett. Az aerobic azért jó, mert szinte a test összes izomzatát megmozgatja, miközben a fokozott oxigénfelvétellel elégeti a felesleges zsírt.
2016. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért megnézem azt az izomépítést fehérje nélkül... Szinte csak szénhidrát van az étrendben. Ez így nagyon rossz.

A mozgáshoz nem tudok mit szólni, bődületesen nagy volumen ez az én szempontomból s nincs pihenőnap, emiatt nem tűnik jónak, de nem értek hozzá.

2016. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!