Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy a férfiaknál jóval többször fordul elő a lúzer, hosszú ideje egyedülálló, forever alone jelenség amikor egyforma nagyjából a férfi női arány vagy mégis férfi többlet lenne?

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 04:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Több a zárkózott srác gamer stb... Csajok bátrabbak. De belőlük is van ilyen sajnos.
2017. nov. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Külső nyomás és elvárások hatására, több az önbizalomhiányos pasi, mint csaj szerintem.
2017. nov. 11. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

A nőknél nem baj, ha nem kezdeményeznek. A férfiaknak meg nem ártana, helyette csak várják a sült galambot. Egy nőnél ez a módszer relatíve még mindig hatékonyabb a semminél, mint egy férfinél. Ha ő játssza a hercegnőt, nem lesz nő, aki "felmegy a toronyba érte, és megküzd a sárkányokkal". :D Remélem, érthető így.


Másrészt, a férfiakat arra szocializálják, hogy ne mutassák ki az érzelmeiket, mert egy férfi nem sír, egy férfi erős, egy férfinek nincs gondja. Ez tökjó, csak azzal, hogy nem is beszélhet még otthon sem róla, elfelejtik megtanítani neki, hogy hogyan kezelje a problémáit ennek érdekében (megfogalmazni sem tudja sokszor), ehelyett folyamatosan csak elfojt és tagad, ami miatt baromi frusztrált lesz, baromi komplexusos, és baromi degenerált. Sokszor még a haverok is tabuként kezelik az érzelgős témát, és ne legyél punci meg ne balfszkodj. Holott ha nem is mindenhol, kellene ennek teret nyitni, mert vagy az első emberre zúdítja, aki meghallgatja (a nőre), vagy fordul minden felé, amire ráfügghet, meg idétlenül viselkedik társas közegben, mert nem lehet a végtelenségig játszani ezt.


Meg mert a férfiak valamiért nagyon ösztönközpontúan tudnak a nők felé közelíteni. Én őszintén nem vagyok kíváncsi egy idegen férfi nemi vágyaira, mégis valahogy ez az első témák között szerepel, amivel egy nőt rég vagy egyáltalán nem látott férfi előáll, ha nő közelébe ér. Gusztustalan számunkra és egyszerre creepy. De ez csak személyes megfigyelés. Valahogy mindig hamarabb rántjátok elő a brét verbálisan (jó esetben csak verbálisan), mint ahogy kéne, és ez taszító.

2017. nov. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Relatív többlet van.

A fiatalabb nőkre mindig lesz kereslet. Egy csúnya is talál párt, amíg egy 40 éves férfinak az számít, hogy fele olyan idős a csaja. Ráadásul több 40 éves férfi van, mint 20 éves nő.

Viszont egy 20 éves csúnya srác nem fog kelleni senkinek, se a saját korosztálya se az idősebbek nem foglalkoznak vele.

Ráadásul nincs egzisztenciája sem, ami jelentős mértékben növeli a vonzerőt. ;)

2017. nov. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, honnan veszed, hogy ez férfiaknál többször fordul elő. Egy kevésbé dekoratív nő se túl kelendő. Ha a férfi nem néz ki jól, még mindig találhat nőt, ha olyan a személyisége. Egy kevésbé csinos nőnek nehezebb, a férfiak jellemzően vizuális típusok, és jobban számít nekik a külső.
2017. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Ehez nem kell sok ész....

Azért mert egy nő bármikor talál bármire partnert!

Férfiként ez jóval nehezebb.

2017. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Tegyünk egy egyszerű kísérletet.


Egy férfi és egy nő (mindkettő legyen olyan átlagos, se túl szép, se túl ronda) új munkahelyre megy (bánom is én, lehet iskola, bármi).


Majd egyikük se tegyen semmit a kötelező körökön kívül (bemutatkozás az új kollégáknak, és rögtön utána monitorba mélyedés).


Szerinted melyiküket mikor fogják először a következő események érni:

- "Szia, nincs kedved velem (kettesben) ebédelni? Mesélek a cégről"

- "Szia, szombaton lesz buli, nincs kedved lejönni"

- "Szia, te vagy az új ember? Honnan jöttél?" Mosoly-Mosoly-Duma-Duma

- "Sziasztok kollégák, láttátok az új ember fotóját? Bent van a levelező rendszerben, húúú ba... milyen jól néz ki, tudja valaki, hogy van e párja?"



De ugyanezt eljátszhatjuk bármivel.

-Ha egy férfi leül valahova, és nem csinál semmit, akkor SOHA nem fognak nők odamenni hozzá

-Ha egy férfi zárkózott, akkor szökő évente akad olyan, hogy egy nő heteken át "puhítgatja", próbálja áttörni a pajzsot, hogy randizzanak

-Egy nő mindig tud azzal akarózni, hogy "nem merem megszólítani, mi van, ha csak havernak néz", egy férfinél ez az alapfelállás, hogy meg kell (hány ilyen kérdés van, mikor a kiscsaj megkérdezi, hogy remeg a térde, ha meglátja a pasit, de ő ugyan nem szólítja meg, mert nem kockáztatja, hogy beégjen, a férfi viszont tegye meg 100x, 10000x)

2017. nov. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

ps: a kérdésed látva egyébként egy dolgot nem tudok eldönteni, ebben segíthetnél


Troll vagy e?

Vagy csak szimplán, hogy is fogalmazzak... Nem az eszedért szeretnek a férfiak.

2017. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

"Több a zárkózott srác gamer stb... Csajok bátrabbak. De belőlük is van ilyen sajnos."


Bátrabbak? Miben? Hogy fogadják az udvarlást? Abban valóban bátrabbak, mert ilyen férfivel sosem történik.


A mondatod akkor lenne igaz, ha a nők szintén kezdeményeznének, de ez elvétve igaz.


Sőt! Rengeteg visszautasítást kaptam már, de nekem muszáj kezdeményeznem, különben a kutya nem szólít meg.


Azok a lányismerőseim akik gyávák, otthon ülnek, sírnak, hogy senkinek sem kellenek, de ha csak egyszer kimozdulnak, akkor már csak fogadni kell a kezdeményezést, előbb utóbb mindig jön egy srác, aki türelmes, és aki addig udvarol, amíg feltöri a páncélt (tudom, mert én is ilyen vagyok, volt barátnőm, akinek 3 hónapig kellett csak azért udvarolni, hogy annyira megnyíljon, hogy egy kettesben töltött teázásra eljöjjön).

2017. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
A szingli nők nem picsognak azon 0-24-ben, hogy jajj miért nincs senkijük. Nem görcsölnek rá az ismerkedésre. Míg a férfiak mostanság valamiért azt hiszik, létszükséglet, hogy legyen mellettük egy nő, vagy minimum dugni lehessen valakivel. Annyira rágörcsölnek, hogy belebetegszenek. Ami persze még tovább rontja a helyzetüket, hiszen egy ilyen elkeseredett pasi baromi taszító.
2017. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!