Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált és visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált és visszahúzódó lányok nem is lehetnek népszerűek?

Figyelt kérdés
kissé befelé forduló lelki alkatú nő vagyok. Messze nem topmodell, de igyekszem adni magamra, arányos alkatom van, rendszeresen járok kozmetikushoz, és nem követem napra pontosan a divat változásait de figyelek az öltözködésemre. Azt mondják, helyes az arcom, sokszor megdicsérték már hogy szép a szemem és a mosolyom. Viszont visszahúzódó lányként azt látom hogy a legtöbb férfi inkább a gátlástalanul flörtölő, nagy hangú, viháncoló nőket részesíti előnyben. Nem régen egy házibuliban megismerkedtem egy férfivel, nagyon jól elbeszélgettünk munkáról, kedvenc filmekről, zenéről... Sokat mosolygott rám, a szemembe nézett, de végig úgy éreztem, hogy feszélyezve érzi magát. Búcsúzáskor tétovázva megjegyezte hogy találkozhatnánk máskor is, én meg mondtam hogy persze. Ehhez képest a héten már egy közös ismerősömmel randizott, egy olyan tipikus nagyszájú, kissé közönséges csajjal, aki mindig szex témájú poénokat süt el és hangosan nevet a saját viccein. Lehet most mondani hogy savanyú a szőlő meg a keserűség beszél belőlem, de tényleg azt látom hogy sok férfi elvárja hogy a nő másszon rá. Tényleg rosszabb introvertáltnak lenni?

2017. nov. 11. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nincsen veled semmi probléma, csak nem jó pasihoz sodort oda a sors.

Nem hiszem, hogy el kellene keseredned. Előbb utóbb el fog jönni a te időd, a te nagy ő-d csak türelem. ☺

Én is olyan voltam, mint te, aztán mára férjnél vagyok, van gyerekünk, szeretjük egymást ☺

Az a pali meg még sírhat utánad,csak várd ki a végét. ☺ (Remélem addig bepasizol és a képébe vághatod, hogy egye meg, amit főzött! ☺ )

2017. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled gond, sok férfi hasonló nőket keres mint te. Én pl. menekülök az ilyen kategória nőktől mint amit említettél, hogy "gátlástalanul flörtölő, nagy hangú, viháncoló nő". Nekem ez a stílus nem jön be. Számomra sokkal értékesebb egy olyan nő akivel megvan a közös összhang, tudunk aktívan komminálni bármiről és nem teszi az agyát mindenkinek. :)
2017. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint én. Csak én fiú vagyok.
2017. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Vedd fel a kapcsolatot a 3-assal ☺

2017. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező kapsz tőlem egy introvertált pacsit ✋


Same problem here


23F

2017. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Csatlakozom, bár szerintem nem feltétlenül rossz introvertáltnak lenni.

Jó, mondjuk én is pont mostanában szenvedek a párkeresősdivel (és hasonlóak a tapasztalataim, mint neked), de nem adom fel. Te se tedd!

Biztosan van olyan srác, akinek a mi visszafogottabb típusunk jön be és értékeli az ilyesmit.

Legalábbis én bízom benne. :)

2017. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem az felszines és màr unalmas aki vihàncol meg felhivja magara a figyelmet .Valoszinűleg ennek a psinak ilyen nő kell .Csak abba nem gondol bele hogy az ilyen tipusű nő nem biztos hogy màssal nem flörtöl nem csalja e meg.Mindegy is az ilyenek megérdemlik egymàst.Majd fog ő sirni utànad.:)
2017. nov. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Èn is ilyen voltam, vagyok. Hidd el, előnyt tudtam kovácsolni a ,,hátrányomból,,
2017. nov. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés.
2017. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!