Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagias nő lennék, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias nő lennék, ha azt szeretném, hogy vigyenek el étterembe és külföldre?

Figyelt kérdés

Nem havi rendszerességgel szeretnék éttermi kajákat enni, és körbejárni a világ összes országát.

Ellenben úgy érzem, hogy más nőknek kijár a szép és jó, nekem pedig még egy cukrászdai sütemény se.

Nézegetni szoktam a többi lány fotóit, ahol külföldi utakon pózolgatnak vagy a tengerparton fekszenek lebarnulva.

Az én párom pedig soha nem teheti meg, hogy ilyenekre költse a pénzét...

Nem szeretném ezt részletezni...


Nem tőle várom el, hogy fizessen utánam, de a saját részét sem tudná fizetni, és nem fogadná el tőlem a meghívást, ahhoz túl büszke.

Én meg úgy érzem kimaradok mindenből, pedig fiatal vagyok, nekem nem marad más csak otthonücsörgés...


Sosem lenne szívem kihasználni másokat arra, hogy utaztassam és kajáltassam magam az ő számlájukra, egyedül meg elég hülyén néznék ki egy étteremben, és valljuk be nyaralni is a párjával szokott az ember.


Mit csináljak ezzel a helyzettel, hogy nekem is legyenek élményeim és ne öregedjek meg a 4 fal között? 25N


2017. nov. 11. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Keress egy magad fajtához illő embert, akivel kb ugyanannyit kerestek.
2017. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy anyagias, ha magadnak megengedheted.

Menj barátnőkkel.

2017. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezert kell sajat korokbol part valasztani.
2017. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél anyagias, ha saját magadnak fizetnéd, sőt, még meg is hívnád? Ez életmódbeli kérdés, nem illetek össze. Nem csak a pénz miatt, az is csak inkább okozat.
2017. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
Miért jöttél össze egy csóróval egyáltalán? Nem érzed magad elég jó nőnek, hogy gazdag pasid legyen, vagy mi?
2017. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
Miért lettem lepontozva? Egy valamirevaló nőnél az a minimum, hogy jómódú pasija van.
2017. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal, de azért ne az instagramot meg a többi hülye p.csát vegyük alapul.. Nem tudhatod ők hány pasit sz.ptak le mire eljutottak ide meg oda. Vannak baromi szép helyek Magyarországon is, ahova nem drága eljutni. Külföldre is vannak már baromi olcsó utazási, kirándulási lehetőségek. Rengeteg jó program van, amit biztosan megengedhetne a párod is magának. Mi minden hétvégén eljárkálunk ide-oda, de nagyon ritkán fizetünk a benzinpénzen kívül mást. Attól, hogy a párodnak nincs pénze drága étteremre vagy külföldi repülőútra nem kell a 4 fal között élni. Csomó hely van, amit minimális spórolással együtt tudnátok csinálni és még az instán is jól néz ki ha ez ennyire számít.
2017. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

"úgy érzem, hogy más nőknek kijár a szép és jó, nekem pedig még egy cukrászdai sütemény se"


Nem abban tévedsz, hogy neked nem jár egy sütemény sem, hanem hogy más nőknek kijár a szép és jó. Senkinek nem jár alanyi jogon semmi azért, mert ilyen vagy olyan nemű. Bocs.

2017. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

#8: A kérdező tudja magának finanszírozni, csak a pasi nem.

Keress másik pasit. Gyereket hogy akarnál majd vele? Míg otthon leszel, miből éltek? Vagy otthon marad ő?

2017. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
menjél. anyámék sem mentek sehova, most szeretnék bepótolni 40 fölött, ebben az évben már 3x voltunk nyaralni. szerintem ne halogasd, inkább húsz évig menj évente 1x mint 5 év alatt 4x. barátnőkkel, vagy vesd fel neki az ötletet, szerintem nem lenne gáz neki.
2017. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!