Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagias nő lennék, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagias nő lennék, ha azt szeretném, hogy vigyenek el étterembe és külföldre?

Figyelt kérdés

Nem havi rendszerességgel szeretnék éttermi kajákat enni, és körbejárni a világ összes országát.

Ellenben úgy érzem, hogy más nőknek kijár a szép és jó, nekem pedig még egy cukrászdai sütemény se.

Nézegetni szoktam a többi lány fotóit, ahol külföldi utakon pózolgatnak vagy a tengerparton fekszenek lebarnulva.

Az én párom pedig soha nem teheti meg, hogy ilyenekre költse a pénzét...

Nem szeretném ezt részletezni...


Nem tőle várom el, hogy fizessen utánam, de a saját részét sem tudná fizetni, és nem fogadná el tőlem a meghívást, ahhoz túl büszke.

Én meg úgy érzem kimaradok mindenből, pedig fiatal vagyok, nekem nem marad más csak otthonücsörgés...


Sosem lenne szívem kihasználni másokat arra, hogy utaztassam és kajáltassam magam az ő számlájukra, egyedül meg elég hülyén néznék ki egy étteremben, és valljuk be nyaralni is a párjával szokott az ember.


Mit csináljak ezzel a helyzettel, hogy nekem is legyenek élményeim és ne öregedjek meg a 4 fal között? 25N


2017. nov. 11. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát keress magadnak megfelelo embert. Miért ide írod ? Nem én vagyok a párod főnöke így nem tudom megemelni a fizetését.

Keress olyat aki tudja teljesíteni az igényeidet.

2017. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A pénzügyi helyzeted engedi ezt? Ha igen és a másik nem akarja, talán meg kell kérdezni miért... Ha nincs értelmes indoka, akkor rossz emberrel vagy, de ha mondjuk a közös célokra kell a pénz, akkor el kell gondolkodni.
2017. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8asnak igaza is van meg nem is, ugyanis akik, és ők vannak többen nem jutnak el a horvát tengerpartra se azok nem teszik ki. Húgom 29 éves ez éven volt a Balatonon Horvátországban és Spanyolországban is pár hetet/napot nem tettek ki egy képet sem a barátjával!
2017. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy menjen a Waberer's-hez dolgozni!
2017. nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!