Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban van olyan pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban van olyan pasi, aki csak azért csábít el egy lányt, hogy megalázza?

Figyelt kérdés

Tehát ha van egy helyes srác, aki elvileg minden nőt megkaphat, miért csábít el egy unalmas, szürke egér lányt, akire normális esetben rá se nézne?

És a végén még be is vallja, hogy csak bele akart rúgni, mert az ilyenek azt érdemlik.


Milyen lelkivilága lehet egy ilyen férfinek, és igazából mi motiválhatta?


Felnőtt, egyetemet végezett, dolgozó férfiről van szó, nem valami kiskamaszról


2017. nov. 11. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak szürke egér típusokkal, hanem igazi topkategóriás nőkkel is megteszik ezt elég gyakran. Pont azért, hogy "letörjék a szarvukat", csorbítsák a sokszor fenemód nagy önbizalmukat.
2017. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
De ismerős a szó használatod :)) . Emlékeztet egy lányra akit szerettem de férje volt! Ő is elcsábìtott amikorra jőttek az érzèsek eszébe jutott, hogy felesèg. Neki önbizslomnövelésnek kellettem!!!
2017. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Valóban van. Pszichiátriai kezelésre szorul az ilyen.
2017. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Második, szerintem félreértelmezted a kérdést.
2017. nov. 11. 15:56
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyik férfiismerősömnek se jutna ilyen az eszébe. 42F
2017. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént velem ilyen eset idén, úgyhogy léteznek.

Pedig én nem vagyok se szürke kisegér se topmodell alkat.


Az ilyeneknek maximum kangörcse van és az első szembejövőt kápráztatja.

2017. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer csináltam hasonlót,félig német volt a lány,amikor egyszer elkapott egy gyülölet a németekkel szembe,utána mondtam aztán mindent a lánynak nagyon bántottam szavaimmal ( apja volt német,anyja magyar) ,már a neve miatt bántottam,utólag megbántam,de akkor egy ilyen időszakomat éltem.
2017. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Engem is béla szivat..közelengedett ellökött a bajba magamra hagyott majd ujbol hitegetett.màr nem hiszek neki..lehet még a fékemet is elvàgja bosszibol..
2017. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Azt mondta nem haragtarto meg tartsam meg ha tudom xy .. meg küld rà egy nőt hogy elcsàbitsa.. meg anonim kérdezte van e rosszakarom??-hàt igy utolag ha beràgott ràm akkor azért szivat..
2017. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja igen és nekem is az egyik szülőm màs nemzetiségű és direkt szidta elöttem őket-az is tökjól esett :(
2017. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!