Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, titeket ki lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket ki lehet érzelmileg billenteni már azzal is, ha egy szimpatikus idegen rendszeresen néz titeket?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, ki az, de rendszeresen látjátok pl. a buszon, vonaton suliba, melóba menet. De külsőre bejön nektek. Mindig átható tekintettel néz, mikor találkoztok, vetkőztet a szemeivel. Emiatt szinte már bizseregve várjátok a következő reggelt, mert tudjátok, hogy ő ismét ott lesz és jó indítást ad a napnak ezzel a kis "játékkal". Ilyenkor nem gondoltok arra, hogy:


"Vajon ki lehet ez a rejtélyes idegen?"

"Hmmm, igazán megszólíthatna már..."

"Miért néz ennyire mindig, vajon tetszem neki? Miért nem jön ide hozzám, ha akar valamit?"


Ki tud titeket érzelmileg billenteni egy ilyen helyzet? Voltatok már ilyen helyzetben? A nők tényleg hajlamosak ábrándokat szőni az ilyen szituációk köré?



2017. nov. 12. 08:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen :D
2017. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ki tud, mert ez szexuális zaklatás. Metoo.
2017. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

#2

Haha. Igaz.


Egyébként minden nőt ki lehet billenteni, egy egyszerű jelenléttel is akár, ha az adott férfi jól néz ki és látszik rajta a vagyon.

2017. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Sok férfi úgy beszél itt a nőkről, mimt valami gombnyomásos ösztönlényekről, akiknek a gondolkodás csírja sincs meg a fejükben. Nekem mondjuk mindegy, csak nem szär ilyen osrobának lenni?
2017. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha szingli vagyok, esetleg érdekelne. De mivel kapcsolatban vagyok, esélytelen.
2017. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

"akiknek a gondolkodás csírja sincs meg a fejükben"- ez nem igaz, mindenki tudja, hogy megvan bennük a gondolkodás csírája. Erről szól a vicc is:

Miért van a nőnek eggyel több agytekervénye, mint a tyúknak? - Hogy ne szarja össze az udvart.

2017. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenhol van ilyen, reggel a buszon, munkahalyen, boltban, suliban. Nem billent ki és nem is szövögetek ezekből semmit, de jó érzés meg az hogy örül nekem a pasi aki néz. Bár én általában jóval később veszem ezeket észre és mindig azt hiszem hogy valami nevetséges van rajtam és azért néz.
2017. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Téged ki lehet billenteni kedves kérdező? Persze hogy ki.
2017. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezt már egyszer megérdezted. És ez nem "kibillentés", hanem figyelemfelkeltés és valószínűleg egy idő után creepynek érezném, ha nem jön oda megszólítani, csak bámul és vetkőztet a szemével.
2017. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Általánosítasz.
2017. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!