Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy idegen kutya rendszeresen...

Egy idegen kutya rendszeresen odarohan hozzám a gazdijától ha meglát . Miért lehet?

Figyelt kérdés
Eddig kb 4* rohant oda hozzám a park túloldaláról,nem hallgatva a gazdira. Lehet,hogy a cicám illatát érzi rajtam? Ma például lerohant,majdnem felborított,aztán elkezdett pacsikat osztogatni.
2012. aug. 26. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a gazdája nem nevelte meg :)) Amúgy a franc tudja, szimpatikus vagy neki, vagy egyszerűen csak mindenkihez odarohan, akit meglát.
2012. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ilyen barátkozós fajta de az is lehet hogy tényleg csak szimpi vagy neki.:D
2012. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutya az emberrel tartja a barátságot.Nekem is volt az idők folyamán sok kutyabarátom.
2012. aug. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt a társasházban is van egy gyönyörű, ápolt tacskó kutyus, aki a gazdira nem hallgatva rohan hozzám. Én mindig annak tulajdonítom,hogy a kutya megérzi, hogy szeretem az állatokat, a kutyákat. Mindig volt otthon kutyánk, macskánk, most degunik. El sem tudom képzelni, hogy ne legyen otthon háziállatom. Szóval valószínűleg rajtad is érez valamit, amiért szimpatizál veled. Ha nem tartasz tőle, nem ijeszt meg, akkor szerintem tök aranyos. :)
2012. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!