Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok mi lett az egykori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi lett az egykori "osztály szépével"?

Figyelt kérdés

Főleg 25-30 év feletti férfiakhoz szól a kérdésem. Biztos mindenkinél volt középiskolában egy olyan lány, akibe minden srác bele volt zúgva. Az osztály legszebbje, minden fiú őt akarta. (Néhány szerencsésnél több ilyen lány is lehetett.)


Az osztály elballagott, leérettségizett, útjaitok elváltak. Teltek-múltak az évek, mindenki érett felnőtt lett. Az egykori szépség(ek)kel mi a helyzet mostanság? Még mindig olyan vonzó, mint volt? Vagy már meglátszik rajta a kor, esetleg meghízott, elzüllött, elhagyta magát? Egyáltalán milyen élete van most? Van párja, családja, vagy büszke szingliként éli a "szexésnewyorkos" életét, esetleg csak simán egyedülálló, aki szeretne már megállapodni, de nincs neki megfelelő férfi a láthatáron? Az egykori osztály szépével nálatok mi lett mostanra?



2017. nov. 12. 11:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Meghalt drogtuladagolasban.
2017. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Osztályszépe fiúk.


Ált isk: egyedül él, irtózik a kapcsolatoktól.


Közép isk: 2 gyerek, elvált, eltorzult a túlzásba vitt sporttól.


Egyetem: elvált, halálra itta magát.

2017. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Középiskolában 3 ilyen "jó nő" volt, bár egyiket se lehetett szépnek nevezni.


Az első kibukott egy erősebb iskolából, 18 évesen 10.-es volt. Általánosban kettővel fölöttem járt, 12 évesen már melírozva volt a haja és sokszor kancigányok várták a suli előtt. Nagy melle volt és közönséges, cigánylányos megjelenése. Meg is lepődtem, amikor kiderült, hogy az apja valami egyetemi professzor és durván pénzesek. Bepalizta az egyik szintén pénzes, "menő" osztálytársunkat és érettségi után már szülte is a gyerekeket.


A második normális volt, szintén nagymellű és gazdag, de igényesebb. Ő külföldön van és állandóan luxusos-bulizós-nyaralós képeket oszt meg.


A harmadikkal nem tudom, mi lett. Sportolónak indult, de szerintem nem lett belőle semmi. Talán prostituált, mert régebben is előszeretettel dicsekedett vele, hogy valami idősebb pasival szexel néha és cserébe kap dolgokat meg elviszi ide-oda.


Gimnáziumba jártam, de kb. olyan színvonalú volt az osztályom, mint a legalja szakképzőkben.

2017. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#17 Te mégis kinek képzeled magadat ?
2017. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nekem uncsitesóm volt a suli legjobb csaja (altalanosban es gimiben is). 22 evesen 2 eves kapcsolat utan elvette egy gazdag focista srác, 150 fős esküvő, honapokig sporolt a csaladom hogy penzt tudjon adni. :D uncsim kicsit elkenyelmesedett, meghizott, aztan másfél év után megcsalta a srac. Próbálták rendbehozni de nem sikerült, igy 24 évesen elváltak, a pasi azzal van akivel csalta. Tudom kicsit idősebbeket kérdeztél, de sztem ez is eléggé megdöbbentő. :D Bar ez inkabb annak a következménye hogy hiába volt jószándékú, kedves, meg gyönyörű, olyan naiv es buta mint a föld és a pénzt meg a csillogást is nagyon szereti. :D Kivancsi vagyok mi/ki lesz a következő lépése.
2017. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Matekos osztály voltunk, kevés volt a szép lány :) Két lányt tudnék kiemelni, elsőbe én voltam szerelmes, a második meg belém, és én hülye fejjel koslattam az első után. Ma már mindkettőnek van gyereke, a második azt hiszem már el is vált.
2017. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Elég tanulságosak a sztorik, már ami a csajokat illeti. Mit mondjak, nem lepődtem meg a hölgyek élethez történő hozzáállásán.
2017. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Vicces kérdes :) jó sztorik


Ált sulis szerelmem: hamar elkelt, külföldön valami műkörmös boltot csinál az Audis pasival. Gyerek van.


Ált sulis másik: elcsúnyúlt 18 évesen és ilyen metálos bőrszerkós valamivé vált. Pufi fejjel.


Gimi: jelentéktelen csaj lett valami kamu szakon.

2018. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!