Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, ti mit gondoltok erről a lányról az alábbi videó alapján?

Figyelt kérdés

Bódizs Veronika ex-szépségkirálynő ad itt egy rövid interjút:


https://www.youtube.com/watch?v=YnYrJHGiOc0&t=41s


Szerintem nagyon különös kisugárzású lány, de abszolút nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz értelemben. Kettős érzésem van vele kapcsolatban:


1. Vagy borzasztó megfelelési kényszere van a külvilág felé, szinte már kórosan figyel arra, hogy pozitív kép alakuljon ki róla és hogy méltó módon képviselje a királynő-létet - és mindezek miatt totálisan feladta az egyéniségét: szóval akit/amit itt látunk, az nem ő, csak "pózerkedés".


2. Van viszont valami a hangjában, ami miatt azt gondolom, hogy ez őszintén jön nála: olyan érzelmes "remegés", átélés van a hangjában, amit szerintem nem lehet megjátszani. És ha ez igaz, akkor viszont tipikusan az a nő, akibe én pl. pillanatok alatt bele tudnék szeretni(a szép külső + érzelmes belső kombótól végem van).


A külsejét is véleményezhetitek, de azzal szerintem semmi gond: nekem ez a típus a zsánerem - Kocsis Korinna vagy Gelencsér Timi is ilyenek, és csodaszépek.


Hölgyek, ti is megírhatjátok, milyennek látjátok ezt a lányt. Ő valóban ilyen lehet vagy ez csak színészkedés?



2017. nov. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak izgul, semmi extra nincs benne. Szerintem a külseje sem extra.
2017. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom volt osztálytársa. Legjobb tudomásom szerint 65 ezer Ft/óra. Ennyit gondolok róla. Meg azt az alapot, amit 5 mp után a videóban, tovább nem bírtam :D
2017. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, az is benne lehet a pakliban, hogy izgul. Tényleg nem tudom hová tenni - van benne valami nagyon fura, de emellett meg egy jókora adag cukiság-faktorral is rendelkezik.
2017. nov. 12. 15:06
 4/11 anonim ***** válasza:
De nyávogó hangja van. kliséket mond, de ez egy interjú, szóval kb ezt illik mondania, nem ez spján fogom megitélni, majd ha véletlenül öszetalálkozunk, akkor.
2017. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Okosabb mint Trump, deeeee........
2017. nov. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

___FELNŐTT___ párkapcsolati rovat.


Tudod, mi FELNŐTTEK már tisztában vagyunk azzal, hogy nem 2 perc alapján ítélünk meg egy embert.

2017. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Ideges, remeg a hangja, és azt mondja, amit előtte betanult.


Valamiért rettentően irritál. Semmi természetes nincs a viselkedésében.

2017. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Majd besz@rik, úgy erőlködik a bemagolt szövegen...s ez a sok szánalmas önfényezés...undorító a műsora...az egész egy befektetés, ő maga is...mondhatni, média-prosti lényegében.


Külsőleg meg egy kifestett bábú, nem különlegesség.

2017. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
A szövege unalmas szerintem, ennyi sminkben pedig még én is különbül néznék ki.
2017. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám 4. osztályban versmondás közben.

Szegény hangsúlyozni és önállóan fogalmazni sem tud. Színésznek is csapnivaló lenne.

2017. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!