Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan fiúkról, akik tudnak sírni?

Figyelt kérdés

de ugyanakkor nagyon erősek belülről, és lelkileg, nem lehet őket megbántani, felidegesítni.


nemrég pl ezen a videón majd megkönnyeztem, már ott volt a gombóc.

http://www.youtube.com/watch?v=5fVusgCVkPg



2013. júl. 29. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal ha a férfiak is néha leeresztenek lelkileg...ők is érző lények,mint mi nők...

Akkor meg főleg nem zavar,ha azért sírja el magát nekünk,mert megbánta amit tett...nekünk ez kifejezetten jól esik,mert általában azt jelenti,h szeret minket...:)

2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom. Nincs kiábrándítóbb, mint egy síró férfi. Komolyan, nálam ez nem megható hanem taszító. Vonuljon olyankor félre és intézze el ott ahol nem látom, de nálam pont hogy az ellenkező hatást éri el, mint szeretné.
2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nahát, az utóbbi válasz megdöbbentett. Én kifejezetten imádom az ilyen fiúkat, hihetetlenül aranyosak és szeretnivalóak, nagyon el tudok érzékenyülni, ha sírni látom őket. És nem, nem csak barátként tekintek rájuk.

Tudom, hogy már régi a kérdés, de úgy éreztem, muszáj válaszolnom.

2016. márc. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!