Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti tapasztaltok olyat, h nem sportos testű férfiak nagy örömmel küldözgetik a meztelen fotóikat?

Figyelt kérdés

Társkeresőn értem.

Nem kövérekről beszélek, hanem olyanokról akik párnásak.

Pl kicsi sörhasika, felsőtest nincs kidolgozva, karizom sincs.

Értem h azért csinálják, mert szexet akarnak, de azt nem értem, h ezek a fickók nem gondolják, h párnás testüket nem kéne mutogatni??? Amúgy se értemh huszon harminc évesen miért jó ez nekik így párnásan.

Nem röhejes ez?


2017. nov. 12. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Ja, pusztulna ki az összes, aki nem gyúrja magát Schwarzeneggerre :D A félmeztelen képek küldözgetése úgy ahogy van, primitív dolog, bár gondolom, ha egy fitneszhobbit küld képet, akkor nem zavarnak a meztelen meg f/\szos képek.
2017. nov. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha jól néz ki cerkásat akkor se küldjön!
2017. nov. 12. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Röhögni jó. Másra úgyse.
2017. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert csak a nők lehetnek kövérek,a pasik meg szépek tudod...

Gáz ez a fotó küldözgetés.


Nemiszervről én is kaptam itt is...közönséges -akármilyen.

2017. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy, h sportos, nyurga, macis vagy kövér... A farkát ne küldözgesse. Ha ezt teszi, akkor egy dolgot gondolok róla: Hogy egy jó nagy f@ccfej. Sikerült bemutatkoznia. Huszonévesen rengeteg ilyet kaptam. Nem tudom, hogy mi a céljuk vele. Önmagában egy ilyen facc egy képen nem vált ki semmit. 30 felett már inkább a pénzért szex dominál.
2017. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk a cerkafotót. Én arra vagyok kiváncsi h ezek nem tudják h a párnás testet nem kéne mutogatni, mert nem szexi , nem vonzó, nem férfias.
2017. nov. 12. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
A narancsbőrös, hájas comb sem nőies, mégis előszeretettel húznak rá jóganadrágot.
2017. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintük ők szexisek.

Ez ilyen tipikus pasi agybaj: vonul a strandon a fecskében, rálóg a hasa, a kopasz feje leégve, a hátán a szőrt lengeti a nyári szellő. De emberünk meg van győződve arról, hogy minden 20 éves csajszi őt kívánja.

Nézd meg, mit ír adatlapra az ilyen: sportos testalkatú. Hát ja, végül is a sakk is egy sport.

2017. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8, ja, mit képzel magáról az ilyen féreg, aki kigyúratlanul megy a strandra, az ilyenekre még hárfázni se lehet a törölköző alatt.
2017. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#8. XDDD


A fukszot a nyakáról kifelejtetted...


Jah meg a tetovált-szolizott kombót akin viszont valami jól látható márkás úszónadrág van,meg menő napszemcsi a kocsikulcsot pörgeti a lángosos előtt és nyomja a dumát a havernak,hogy dúskál a nőkben....

De ugyan ez a nagydarab pacni,kopasz vagy két szál haj bezselézve...


Képzeld mégis van olyan nő aki enyeleg vele....-felbátorodik hát,hogy övé a világ.

2017. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!