Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Arcomon van egy nagy anyajegy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arcomon van egy nagy anyajegy. Reális a félelmem, hogy a nők emiatt utasítanának el?

Figyelt kérdés

[link]


Szemen mellett van közvetlen,nem fertőző,de zavar,hogy pont ilyen látható helyen van.

Többször voltam orvosnál vele,de nem tudnak vele semmit kezdeni.

Túl közel van a szememhez és veszélyeztetné a látásom egy műtét.

Szemüveges vagyok,de így is látszik.

Attól félek,hogy a lányok emiatt utasítanának vissza.

Reális vagy csak túlproblémázom a dolgot??


2017. nov. 12. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túlproblémázod
2017. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Túlproblémázod :)
2017. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem reális. Ha agyalsz rajta csak rosszabb, nyugodjál le!!!! Nem ettől fog csődbe menni a csajozási karriered!!!
2017. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hívod fel rá a figyelmem, észre sem veszem :) De komolyan, ne csinálj belőle ügyet,és akkor nem is lesz belőle ügy.. ha meg valaki esetleg rákérdez, mondd hogy egy anyajegy,azt jónapot.. következő téma :)
2017. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pl tetszik, ha anyajegy van az arcon. A mostani barátomnak is van az orra mellett és nagyon jól áll neki. :)
2017. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én bármelyik nőt visszautasítanám egy ilyen miatt.
2017. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Inkább szexepil, mint hiba. :)
2017. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha kilenne húzva tussal a szemed :D

túl dramatizálod, hiszen ez még csak nem is az arcodon van. Ha meg szemüveges vagy, az úgy is elvonja a figyelmet a szemedről. Ettől ne legyen kevesebb az önbizalmad.

2017. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy anyajegyem a szemem mellett de nekem belül az orrom felső részénél a "szemgödörben"


Az enyém nem fekete viszont eléggé kiáll.

Most kezdek el gondolkozni azon hogy leszedetem.


Én már 30 elmúltam és volt jópár barátnőm és csajoztam is elég sokat de úgy gondolom hogy egyetlen visszautasítás sem köszönhető az anyajegynek.


Sőt még régebben volt egy lány aki azt mondta hogy ez a szexepilem.

Szóval a helyedben emiatt nem aggódnék.

2017. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos, ha kedvelném a srácot, nekem ez szexepil lenne. Túlgondolod :)

23/N

2017. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!