Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ismerkedni Nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PetiOS kérdése:

Hogyan lehet ismerkedni Nővel az utcán, üzletben stb? Lényeg, hogy nem a sablonos környezetben! Pl:szórakozóhely. Bevált ötleteket várok. Normálisat, nem trollkodókat! 38Ffi

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha 38 évesen itt tartasz, akkor kár beléd a szó.
2017. nov. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha el kezd bámúlni, vagy rád néz sokszor. Te észre veszed. Bámulod te is kicsit, majd oda mész, és leszólítod. Példáúl ha utszán vagy, akkor megkérded hogy mi járatban van, vagy üzletben megkérdezheted hogy mit keres, és te segíthetsz neki ha nem találja. Ha igen, akkor is lehet ezen az irányon folytatni a beszélgetést. Légy kreatív. F/18
2017. nov. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Vagy egyszerűen nőjetek fel és ha tetszik valaki, közöld vele és kérdezd meg, hajlandó-e ismerkedésre.

Ne szégyeljétek a saját elméteket.., főleg, hogy mind ugyanúgy működik.

2017. nov. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni.
2017. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.

én fiatalabb koromban, a tízes éveimben sosem voltam barátnő nélkül, úgyértem 2 hónapnál tovább nem voltam egyedülálló. természetesen nem azért mer faltam a nőket, hanem mindig alakult valahogy. akkoriban jobban ment az ismerkedés mind interneten, mint élőben, baráti társaságon keresztül.

jelenleg 24 éves vagyok, fél éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, amelyben együtt éltünk, aztán rá 2 hónapra megismertem egy lány.

megláttam a vasútállomáson, és emlékeztetett valakire facebookról. ráírtam, hogy őt láttam e, és így ismerkedtünk meg :)

jelenleg nekem is ez a problémám, kicsit magányos vagyok, és szeretnék egy kapcsolatot.

tanácsot sajnos nem tudok adni, hogy hol ismerkedj, mert nekem is erre a kérdésre kéne válasz.... csak azt tudom mondani, hogy nekem mindig volt valahogy.. amikor éppen nem számítottam rá :)

nemrég egy hölgy megállított a vasúton, érdeklődött a busz felől, meg hogy hol tud cigit venni.

megmutattam neki mindent, hát utána megint összefutottunk, mert éppen abba a dohányboltba ment mint én, majd hozta utánam a bérletemet, mert elhagytam. bánom, hogy nem kérdeztem meg, hogy hívják :)

2017. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

én szórakozóhelyre személyszerint nem járok, de az ottani ismerkedést nem is ajánlanám.

mmindenki azzal jön, hogy szakkörök, borkóstolók, rendezvények, stb... de szerintem ezek annyira hülyeségek..

de ha megkaptad a megfelelő választ, kérlek írj nekem! :D

sajnos én nem merek odamennyi a lányokhoz ismerkedés céljából :(

2017. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudsz ismerkedni ha valakinek a valakije.

Ismeretség nélkül ismerkedni sem lehet.

Ha összegyültök 4-en te egy haverod és haverod haverja és egy lány már van ismerkedés és bővíteni kell a brigádot és amikor a barátnő barátője jön közeledni kell. Ez csak mások tapasztalata az én tudásom pusztán lexikális és a legnagyobb bajom hogy 0 ismerősöm van! Hosszan taglalhatnám miért hátrányos a helyzet de ha te is hasonló helyzetben vagy törődj bele a magányba!

2017. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző: attól, hogy a többség "elvegetál" ismerősi körben, ahol max. évente 1x akad megfelelő nő (aztán a szimpátia vagy kölcsönös vagy nem), még létezhetnek más, hatékony módszerek is.
2017. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát bele is törődök.Ez jár nekem.A Magány.Ami nem megy,nem kell erőltetni.
2017. nov. 15. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!